Що ми знаємо про Хеллоуїн? Люди одягаються в костюми мерців, роблять привид із гарбуза і лякають один одного своїм страшним виглядом.

І мало хто знає чи замислюється над тим, що насправді представляє з себе це свято. *SCRATCH*

Святкові звичаї Хеллоуїна

Адже свято – це коли у всіх або майже у всіх гарний настрій, відбуваються якісь приємні події, що переходять потім у спогади. Навряд чи у перехожого виникне відчуття радості при зустрічі зі скелетом або привидом. Пояснюється все досить просто – свято перетворили на бізнес, як, втім, і християнство. Люди витрачають гроші на Хеллоуінські костюми, їжу, випивку, поїздки, на візит в якій-небудь розважальний центр, але ж те ж саме можна зробити в будь-який день крім цього. Насправді Хеллоуїн – просте і спокійне свято. Друїди його називають “Кінець тепла”. У ніч з 31 жовтня на 1 листопада грань, що розділяє фізичний світ від тонко матеріального, стає практично прозорою. Душі померлих людей в цей день отримують можливість повернутися на Землю і відвідати своїх родичів. Зрозуміло, що не у фізичному тілі (було б тоді зовсім не весело). Давня традиція в цей вечір – закопувати біля будинку яблука, щоб померлі не йшли голодними і залишилися задоволені тими, кого залишили в свій час. Вважалося, що виходити на вулицю після заходу сонця було небезпечно через те, що померлі могли скористатися тілом, а залишена на ніч білизна для того, щоб сохнути, ставала зачарованою. Крім цього на всю ніч залишали горіти свічку на вікні, щоб убезпечити себе від контактів з невидимим. Для цього пристосували гарбуз, зробивши їй того ж страхітливого вигляду.

Хеллоуін - переддень Дня Всіх святих

З точки зору сучасного людства – це звичайно повна нісенітниця. Але в ті часи, коли люди жили в гармонії з природою, людство було більш вразливе на ментальному рівні і тому не шукало пригод на свою голову і тим більше не шукало для себе макіяж на хеллоуїн. Тоді було набагато більше людей, здатних бачити або відчувати істот у тонко матеріальному тілі, на відміну від днів сьогоднішніх, коли суспільство живе в повсякденних турботах і не в змозі хоча б на день відвернути себе від роботи, їжі, сну і сексу і в сорок перетворюються, відверто кажучи, в ослів. Нав’ючені турботами і бажаннями, до самої смерті вони тягнуть на собі цю ношу і до старості стають схожими на вичавлений лимон – зморщені, хворі, немічні і нікому не потрібні.

На Землі живуть мільйони невидимих ​​створінь і в основному, – це публіка складається з істот, які по своїй волі або примусово повинні “досиджувати” свій термін на Землі, і тих, у кого залишилася сильна прихильність до сім’ї або чуттєвим насолодам після смерті тіла. Хеллоуїн – дійсно їх свято. Вони запросто можуть увійти в тіло людини напідпитку, особливо з грошима, щоб до світанку відтягнутися по повній, а сама людина потім нічого не зможе згадати.

Фактично, Хеллоуїн дає можливість проявити повагу і турботу про цих істот. Це зовсім не означає, що в пориві великодушності ми надамо своє тіло в їх повне розпорядження. Достатньо раз на рік згадати про них і передати через їжу свою повагу. Слід зауважити, що Хеллоуїн не обряд поклоніння, на цьому не варто зациклюватися, проте кількість кладовищ можна було помітно зменшити, якщо б люди раз на рік дотримувалися б цієї традиції. На кладовищах гниють мертві тіла, заражаючи землю і воду, але Хеллоуїн – чисте свято, без дохлятини.

Святкування Хеллоуїна

В силу збільшення чисельності населення, мало хто може дозволити собі мати свою ділянку, але нічого не завадить жителю багатоповерхівки приготувати частування і перед заходом сонця покласти його перед будинком. Оскільки небагато людей зрозуміє чим ви займаєтеся, краще буде зробити це непомітно, загорнувши частування в газетку і, у відповідний момент, розкласти його на землі. Не намагайтеся готувати багато – важливе ваше співчуття і турбота, а не можливість “накрити поляну”. Попередньо придивіться хто з тварин живе у вас у дворі – собаки, кішки, – відповідно і частування робіть, хоча з іншого боку – щури з’їдять усе. Потрібно розуміти, що фактично всі подумають, що ви годуєте цих тварин, на це ніхто особливо уваги не зверне, а от якщо ви влаштуєте цілу церемонію, тоді, можливо, психушки вам не уникнути. Духи з допомогою тварин з’їдять вашу їжу і в майбутньому, можливо, допоможуть вам в подяку за частування, але якщо влаштувати шоу, то потрібного ефекту не відбудеться – просто поставите себе в дурне становище. Важливий внутрішній діалог, а не зовнішня пихатість.

Щасливого вам Хеллоуїна! 😉

Залишити коментар

*

Вгору