Нависаючі боки – одна з найбільш проблемних зон для жінок, що ведуть боротьбу із зайвою вагою. Як скорегувати цю зону і прибрати боки, ми розповімо Вам сьогодні в «JIJOUR».

Як прибрати жир з боків?Безумовно, підхід до цієї проблеми, як і до будь-якої іншої, повинен бути комплексним. І одним з перших кроків на шляху до схуднення повинна стати дієта. Говорячи про дієту, ми, звичайно ж, говоримо про правильне харчування в такій ситуації, але ніяк не про голодування. Як підібрати для себе найбільш підходящу дієту, ми розповідали Вам раніше.

Прекрасним методом боротьби із зайвими сантиметрами на боках показав себе баночний масаж. Процедура болюча, але вельми ефективна. Про те, як правильно виконати баночний масаж, Ви можете прочитати на нашому сайті.

Давно відомим прийомом, який з радістю використовували ще наші мами, є хула-хуп. Вибрати найбільш відповідний для себе, тим більше, що сьогодні їх існує величезна кількість.

Сьогодні ми приділимо нашу увагу одному з найефективніших методів – фізичним вправам. Для того, щоб прибрати жир з боків, варто виконувати вправи, навантаження в яких доводиться на косі м’язи живота:

  • Ляжте на підлогу, на спину. Руки розташуйте вздовж тулуба, ноги зігніть в колінах. Потягніться правою рукою до правої п’яти, виконуючи, таким чином, нахил в сторону, тільки лежачи.
  • Вправи для боківЛежачи на спині, заведіть руки за голову, ноги зігніть в колінах. Потягніться правим ліктем до лівого коліна, повертаючи корпус. Повторіть ту ж вправу з лівого боку. Намагайтеся не відривати ніг від підлоги, вправу виконуйте повільно, відчуваючи, як напружуються м’язи.
  • Повторіть попередню вправу, потягнувшись не тільки ліктем до коліна, але і коліном до ліктя. Тягніть лівий лікоть до правого коліна і навпаки. Виконуючи цю вправу, відривайте від підлоги ногу, коліном якої тягнетеся.
  • Ляжте на підлогу, на правий бік. Ліву руку заведіть за голову, праву покладіть так, як Вам буде зручно. Підніміть одночасно верхню частину тулуба і ліву ногу, створюючи напруження в косих м’язах живота. Повторіть цю ж вправу, лежачи на лівому боці.
  • Візьміть на плечі штангу (не дуже важку). Виконуйте нахили в сторони, тримаючи штангу на плечах.
  • Якщо Ви щасливий власник гімнастичної стінки, ляжте на стінку і закріпіть ноги вгорі. Далі виконуйте підйом верхньої частини тулуба з обертанням. Розташуйте руки біля вух і при підйомі потягніться правим ліктем до лівого коліна. Повторіть вправу з лівою рукою і правим коліном.
  • Також можна виконувати вправу для косих м’язів живота і на турніку. Повисніть на турніку, далі згинайте ноги в колінах і піднімайте їх якомога вище. Найголовніше при цьому виконувати обертання, направляючи коліна то в праву, то в ліву сторону.
  • Сядьте на підлогу, взявши в руки будь-який (зручний для Вас) додатковий вантаж в руки. Відірвіть ноги від підлоги, затримайте їх в такому положенні. Повертайте верхню частину тулуба в різні боки. Наприкінці повороту кладіть вантаж на підлогу, піднімаючи після цього його знову.
Залишити коментар

*

Вгору