Як приворожити хлопця?Ймовірно, потрапивши на цю статтю, кожна друга дівчина очікує побачити тут щось схоже на староруську страшилку. З необхідністю йти в ліс опівночі в повний місяць для того, щоб закопати під старим дубом локон коханого, попередньо заговорений молитвами незайманих черниць в старій покинутій церкві. Або ж побачити заголовок типу «Як приворожити хлопця за два дні на все життя» – відправ смс за номером і буде тобі щастя. Поспішаємо повідомити Вам, що ні першого, ні другого Ви тут не виявите 🙂 Зовсім не проблема написати для Вас цілий перелік різних заговорів або ритуалів, які можна провести для цієї мети. І нам зовсім не шкода зробити це для улюблених читачів. Але саме тому, що жіночий журнал JIJOUR дорожить Вами, ми спробуємо сьогодні переконати Вас у необхідності магічного втручання і замість цього розповімо Вам, як проявити свою привабливість на енергетичному рівні. І саме таким чином «приворожити» людину, що вас цікавить. І так, для початку контраргументи:

  • Хочете вірте в це чи ні, станете вірити чи відмовитеся, це не змінить того, що звертатися в даному питанні до магії як мінімум небезпечно. У всесвіті є свої закони, за якими ніщо нікуди не дівається, але цілком собі трансформується. Любий заговор тимчасовий, після закінчення його дії можливі такі варіанти, як: пияцтво коханої людини, зміна шаленої любові до Вас на таку ж шалену ненависть, проблеми зі здоров’ям у приворожений людини тощо.
  • Хай перший пункт не переконав Вас, допустимо. Уявімо ситуацію, що Ви знайшли людину – мага, який люб’язно погодився провести цей ритуал. І ось, бінго – спрацювало! Бажаний об’єкт стелиться у Ваших ніг і купає в компліментах. Відволічіться на секунду і подумайте ось про що. Зараз поряд з Вами знаходиться людина, яка не з волі своєї, а по нав’язаній їй Вами, не по любові своїй, а по нав’язаній Вами, не по вибору своєму, а за вибором Вашим виконує встановлену програму «любити». Як? Спробуйте відповісти для себе на одне питання: «Невже Ви не гідні того, щоб Вас любили по своїй волі?» Невже Вас влаштовує знаходитися поруч з зомбі, який «любить» Вас тільки тому, що це вклали в його голову?

Як приворожити хлопця за два дні на все життяА тепер давайте замість того, щоб забирати в людини його власне, дане йому природою, право вибору, навчимося дарувати цій людині весь той світ і тепло, яке ми до неї відчуваємо. Запевняю Вас, відчувши це світло, що виходить від Вас, вона не залишиться байдужою. Ви можете виконувати цю вправу, знаходячись безпосередньо біля об’єкту бажання, дивлячись на її фотографію або ж просто уявляючи собі її образ. Закрийте очі і уявіть, як у Вашому серці утворюється золотиста куля, наповнена світлом і теплом. Наповніть її мислення всієї тієї любов’ю, яку Ви відчуваєте до людини. Відчуйте всередині себе цю прекрасну енергію любові. А тепер викличте в пам’яті образ коханої людини (або скористайтеся фотографією, або подивіться на неї, якщо вона знаходиться поруч). Уявіть, як Ви акуратно берете в долоні цю кулю – дбайливо і з ніжністю. Ви переносите її до свого коханого і передаєте їй цю кулю в області сонячного сплетіння. Шар входить в неї і розливається світлом по тілу. Це ж так приємно відчути, що Ви зробили щось хороше для близької людини. Ви подарували їй частинку своєї любові. Це збудить в її серці чуттєвість, і Ви обов’язково помітите, як зміняться відносини між вами.

Ні, це зовсім не прийом прив’язати коханого до себе, це лише спосіб дати відчути йому те, що відчуваєте Ви, поділитися хорошим і знати, що сьогодні Ви змогли зігріти цю людину зсередини.

А взагалі, милі дами, будьте завжди впевнені в тому, що у Всесвіті є для Вас людина, яка буде любити Вас і плекати щиро і з усією пристрастю. Варто лише дозволити їй з’явитися у своєму житті. Можливо, утримуючи одного, ми в цей самий момент закриваємо двері перед тим самим єдиним.

Залишити коментар

*

Вгору