Наше життя не стоїть на місці, і більшості з нас час від часу доводиться шукати нову роботу. Так як на роботі всі проводять основну частину свого часу, то, звичайно ж, дуже хочеться влитися в будь-новий колектив. Нижче підібрані поради про те, як потрібно себе вести, щоб на новій роботі нажити собі ворогів.

Прийшовши на нову роботу, вам звичайно хочеться показати абсолютно всі свої можливості, проявити себе із самої вигідної сторони і довести начальству, що прийняли вас не даремно. Але при цьому треба звертати увагу і на колег. Адже цілком імовірно, що ваша гучна заява про знайдені вами недосконалості, може спричинити за собою знецінення чиєїсь роботи. Може ви просто ще не в курсі, з якої причини щось влаштовано так, як є, а не інакше? Придивіться гарненько, адже цілком можливо, що ваші висловлювання про те, як все було неякісно до вашого приходу, вже налаштували деяких колег проти вас?

9 способів завести ворогів на роботі

Зрозуміле ваше бажання показати, що ви розумні і справляєтеся абсолютно з будь-яким завданням. Але ще більш природно присвятити перші робочі дні вивченню навколишньої обстановки, особливостей самої роботи і завдань, які ставляться перед вами. Навіть якщо на попередній роботі ви виконували ті ж функції, це не означає що на новому місці все поставлено точно так само. Тому не варто з порога кидатися у бій, не даючи комусь доказати завдання. Краще задавати деякі питання в перший час, іноді навіть ті, на які ви точно знаєте відповідь. Це дозволить вам уникнути навіть найменших помилок, якими ви будете дратувати колег.

У чужий монастир не ходять зі своїм статутом. Тому, придивіться до стилю спілкування в колективі. Навіть якщо багато звертаються один до одного на ти, то можливо це тільки тому, що вони знають один одного довше. Багато людей не люблять панібратства, так само як і нав'язування їм чужого бажання або стилю спілкування. Не слід з перших днів вести себе так, як ніби ви працюєте тут стільки ж часу, скільки всі інші.

У прагненні завоювати до себе симпатію, ви починаєте тягати на роботу випічку і пригощати колег. На початку це приємно, у слідуючий раз дивує, потім почне дратувати. Це знову нав'язування чогось свого. Час від часу пригощати когось-це добре, але постійно примушувати людей їсти ваші страви - це перебір.
 Як завести ворогів на роботі Ви хочете якомога швидше знайти спільну мову з колегами, і ви починаєте використовувати всі вільні хвилини для того, щоб розповісти про себе якомога більше. Але чути про те, що ви їсте, де гуляєте або відпочиваєте, цікаво далеко не всім. Особливо дратують люди, в оповіданнях яких постійно відчуваються хвастощі і їх завищена самозначимість перед усіма.

Але і повна нетовариськість також не завоює розташування колег, так як можете справити враження дуже зарозумілої людини. Тому все добре в міру.

Якщо ви знаходитесь в одному приміщенні з колегами, варто обов'язково пам'ятати про те, що ви не одні і дотримуватися правил хорошого тону. Не варто слухати улюблену музику на весь кабінет, розмовляти по телефону за всіх, адже багатьох дратують ваші подробиці сімейного життя або обговорення хвороб бабусі.

Робочий стіл, комп'ютер або верстат є особистою територією колег, тому порушувати їх особистий простір не варто. Побачивши щось на моніторі колеги - не треба бігти стрімголов і питати, що це таке, навіть якщо вам і дадуть відповідь ввічливо, то це не значить, що ви додали симпатії до своєї персони.

Багато людей, отримавши заповітне місце роботи, вважають, що справу зроблено, і тепер можна і спізнюватися на роботу, і півдня проводити в соцмережах або займатися особистими справами. Навіть якщо ви помітили, що ваші колеги іноді ухиляються від обов'язків, пам'ятайте, що ви всього лише новачок. І найголовніше, як всім відомо, спочатку ви працюєте на свою репутацію, а вже потім вона працює на вас.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору