Чорний агат, напевно, один з найбільш незвичайних і Чорний агатцікавих з усіх різновидів цього каменю, і який іноді зустрічається в старовинній літературі під назвою агатес, він же агатів камінь. Загалом, він несе досить позитивний вплив на свого власника. Надає силу, привертає симпатію оточуючих, допомагає знайти спокій і впевненість у собі, додає людині м’якість і доброту.

Мало того, що чорний камінь поглинає всю негативну енергію, направлену на свого власника, він ще й перетворює її в позитивну. Цей камінь цінувався по заслугах у всі часи. У середньовічних європейських країнах вважали, що такий різновид агата дає велику владу над силами темряви, а тому може служити прекрасним оберегом.

Для чоловіків чудово підходить перстень з чорним каменем. Воно захищає свого власника від усього злого, зміцнює пам’ять, сприяє омолодженню і підвищенню потенції, тому для сильної статі він завжди буде найкращим оберегом і талісманом. Потужні властивості каменю донині цінують на Тибеті, і використовують його в якості підсилювача молитов, і помічника в придбанні мудрості та гідності.

Прикраса чорний агат

Чорний агат до всього іншого, володіє ще й цілющими властивостями. Добре допомагає вийди з депресивного стану. При довгому спогляданні каменю можна повністю зняти стрес і вилікувати нервовий розлад. Якщо прикладати камінь до ураженого недугою місцем, він допоможе зняти запалення або полегшити біль.

Камінь чорний агатНайбільше чорний агат підходить всім, хто народився під знаком Тільця. Їм краще всього носити його, оправленим в мідь. Камінь, оправлений в срібло або золото, цілком можуть носити люди, які народилися під знаком Рака, Терезів і Водолія. Рибам носіння такої прикраси не заборонено, однак вони надягати його можуть не більше одного разу в тиждень. Категорично забороняється тримати у себе агат Овнам і Стрільцям.

Агат чорного кольору буде самим чудовим подарунком. Приміром, якщо подарувати зріз каменю сімейній парі, то розміщений в будинку він буде приводити атмосферу в гармонію і надавати весь свій позитивний вплив на всіх людей, що проживають в будинку.

Залишити коментар

*

Вгору