Незабаром вже Хеллоуін і щоб весело відсвяткувати Хеллоуїнську ніч, треба почати активну підготовку. Продумати свій святковий костюм на Хеллоуін, придумати відповідний Хеллоуінський макіяж. Обов’язково поставити на своїй сторінці статус на Хеллоуін, щоб створити відповідний святковий настрій. Ну і ж звичайно продумати цікаві Хеллоуїнські ігри для вашої компанії.

Ігри на Хеллоуінську ніч

Блукаючий вогник

Вам знадобляться: ліхтарик, музика.

Всі учасники сідають у коло. Світло в приміщенні вимикається, одному з гравців дається в руки палаючий ліхтарик. Повинна грати тиха музика, найкраще щось страшне. Блукаючий вогник (ліхтарик) передається від одного гравця до іншого до тих пір, поки музика не обірветься. Той гравець, у якого в цей момент виявився Блукаючий вогник, вибуває. Гра продовжується до тих пір, поки не залишиться один гравець, він і виграє.

Ігри на Хеллоуін

Мумія

Вам знадобиться: велика кількість туалетного паперу.

Це командна гра. Гравці розбиваються на команди по дві людини. Один буде виконувати роль Мумії, інший Єгиптянина. За сигналом Єгиптянин повинен якомога швидше замотати Мумію туалетним папером з ніг до голови (очі, рот і ніс, природно, залишаються «на волі»). Перемагає той, хто зробив Мумію швидше. Тільки обережно: якщо папір рветься, команда вибуває з гри!

Полювання на привидів

Вам знадобиться: хустка.

Для початку ви повинні вибрати «мисливця за привидом». Йому потрібно зав’язати очі хусткою. Решта учасників тепер – привиди, вони танцюють навколо мисливця, а мисливець намагається їх схопити. Якщо йому це вдалося, то спійманий привид жалібно стогне і голосить. Якщо мисливець впізнав привида по голосу і назвав його ім’я – вони міняються ролями. Однак якщо мисливець не вгадав, він повинен спробувати щастя з іншим спійманим гравцем.

Ігри на Хеллоуінську ніч

Зловісний мішечок

Вам знадобляться: маленький мішечок; деяка кількість дивних чи неприємних на дотик предметів (сушені сливи, зморщена морквина, капелюшок гриба, волога губка і т.д.)

Для початку треба скласти всі предмети в мішечок (бажано, ще до приходу гостей). Учасники сідають у коло. Ведучий моторошнуватим тоном розповідає страшну історію про те, де і як він знайшов мішечок (наприклад, на цвинтарі, в будинку з привидами, або це подарунок примари і т.д.) Першому гравцеві пропонується взяти що-небудь в мішечку (заглядати всередину і обмацувати мішечок можна!). Виймати предмет забороняється. Після того, як гравець схопив якусь річ, він повинен вигадати про неї якомога страшнішу історію. Наприклад, гравець намацав сушену сливу і припускає, що це чиїсь вирвані всохлі очі. І придумує історію про них. Наприкінці історії оповідач, нарешті, витягає цю річ з мішечка і, як правило, сам дивується, як далеко може відвести його фантазія. Після цього мішечок передається наступному гравцю, який розповідає свою історію про інший предмет.

Бережи очі

Вам знадобляться: кулька для настільного тенісу, розмальована як очне яблуко; столова ложка.

Учасники повинні розділитися на дві групи. Позначається невеликий відрізок шляху (старт і фініш). Кожен учасник, по черзі, повинен подолати цю відстань, обережно несучи «око» в ложці. «Око» не повинно падати! Якщо він все ж впаде, гравець повертається на старт і проходить шлях заново. Виграє та команда, яка швидше закінчить естафету.

Хеллоуінські ігри

Провісник

Вам знадобляться: лимонний сік, листочки паперу, тоненький пензлик, лампа.

За допомогою цієї гри ви можете справити сильне враження на гостей! Все виглядає так, як якщо б ви могли передбачати їх майбутнє. Спочатку треба підготуватися. Напишіть на листочках паперу кілька слів пензликом, попередньо змоченим в лимонному соці. На одних напишіть якусь цифру, на інших слова: «так», «ні» і «може бути». Не турбуйтеся, що ви не бачите написи, все йде за планом. Листочки покладіть певним чином в стопку (ті, що з цифрами – в одну, і ті, що зі словами – в іншу), тільки обов’язково запам’ятайте, де у вас що: де цифри, а де слова. Магічною кришталевою кулею послужить ваша лампа, яку ви поставите на стіл. Тепер перейдемо до самої гри. Попросіть гостей задати вам питання. Якщо питання передбачає відповіді «так», «ні» і «може бути», тоді ви берете листочок з однієї стопки і тримаєте його над лампою. Через деякий час невидимий шрифт проявляється і ваші гості в захваті! Якщо питання передбачає число у відповідь (наприклад, яку оцінку я отримаю наступного разу з математики?), Тоді просто берете листочок з іншої стопки і проявляєте його.

Танець відьом

Вам знадобляться: мітла (замість неї можна використовувати віник, швабру і т.д.), музика.

Учасники стають в коло разом з мітлою. Коли включається музика – відьми починають весело танцювати і передавати мітлу з рук в руки. Та відьма, у якої мітла виявляється після того, як музика припиняється, вилітає з гри (природно, без мітли). Виграє той, хто в підсумку залишиться один танцювати з мітлою.

Залишити коментар

*

Вгору