Хелловін - це свято, яке раз у рік дозволяє приміряти на себе абсолютно будь-який образ, костюм для якого можна змайструвати своїми руками або знайти в спеціальних магазинах. Багато хто обожнює Хеллоуїн і тому до створення маскарадного вбрання підходять з особливою ретельністю.

Образ на Хеллоуїн може бути як добрим казковим персонажем, так і абсолютно неймовірною істотою, огидним чудовиськом, або просто людиною зі страшними ранами і каліцтвами. Варіантів з костюмами дуже багато, проте більшість дівчат хочуть навіть на Хелловін заворожувати і притягувати, а не викликати огиду і лякати.

Образ на Хеллоуїн фото

Образ на ХеллоуїнОбраз на Хеллоуїн - фото 2
Образ на Хеллоуїн - фото 3Образ на Хеллоуїн - фото 4

Для більшості дівчат образ на Хелловін повинен бути скоріше таємничим і злегка похмурим, а не відштовхуючим і лякаючим. Саме тому образ сексуальної вампірші, лісової німфи або загадкової чаклунки користується на Хелловін дуже величезною популярністю у багатьох дівчат, які заманливо перевтілюються в ці образи.

Образ на Хеллоуїн - фото 5Образ на Хеллоуїн - фото 6
Образ на Хеллоуїн - фото 7Образ на Хеллоуїн - фото 8
Образ на Хеллоуїн - фото 9Образ на Хеллоуїн - фото 10

Дуже класно буде виглядати хелловінський образ ляльки - це може бути лялька-зомбі, зла лялька-арлекін або розбита фарфорова красуня.

Образ на Хеллоуїн - фото 11Образ на Хеллоуїн - фото 12
Образ на Хеллоуїн - фото 13Образ на Хеллоуїн - фото 14

Ще одним дуже привабливим образом для Хєллоуіна стане наряд повелительки стихій, лісової німфи або сирени. Завжди актуальним для Хеллоуїна залишається наряд і макіяж з використанням зображень павуків. Така собі павучиха або їх проводирка запам'ятається надовго.

Образ на Хеллоуїн своїми руками

Щоб ваш образ був досконалим потрібно обов'язково приділити увагу макіяжу на Хелловін. Також потрібно зробити відповідну зачіску. Підібрати необхідні аксесуари і створити настрій, що відповідає даному святу.

Образ на Хеллоуїн - фото 15Образ на Хеллоуїн - фото 16Образ на Хеллоуїн - фото 17
Образ на Хеллоуїн - фото 18Образ на Хеллоуїн - фото 19Образ на Хеллоуїн - фото 20
Образ на Хеллоуїн - фото 21Образ на Хеллоуїн - фото 22Образ на Хеллоуїн - фото 23

Але крім нарядів на Хеллоуїн обов'язково потрібно продумати розважальну програму на святкування Хелловін з різноманітними іграми, якщо ви не йдете на хелловінскую вечірку в клуб. Ну і звичайно, створити зловісний інтер'єр на Хеллоуїн - змайструвати гарбуза, запалити свічки, прикрасити приміщення різноманітною Хелловінською атрибутикою - павутини, павуки, летючі миші і т.д. Продумати різноманітні закуски в стилі Хеллоуїна. Не забудьте також розмістити на своїй сторінці Вконтакте статус на Хеллоуїн.

Образ на Хеллоуїн - фото 24Образ на Хеллоуїн - фото 25
Образ на Хеллоуїн - фото 26Образ на Хеллоуїн - фото 27

Загалом, варіантів образів на Хелловін настільки багато, що абсолютно кожна дівчина здатна підібрати собі яскравий і неповторний образ.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору