Користь йогиХотіли б Ви оздоровити свій організм на всіх рівнях? Хотіли б повернути тілу гнучкість, а розуму – здатність до концентрації? У цьому Вам відмінно допоможуть заняття йогою. Саме практику йоги можна назвати найбільш ефективною для підтримки здоров’я. Але це стосується не тільки Вашого тіла, але і духу. Регулярні заняття нормалізують роботу всіх систем організму, подарують Вам бадьорість і внутрішній спокій. Але про все по порядку. Сьогодні в «JIJOUR» ми поговоримо про те, яку користь можна отримати з занять йогою.

На шляху до спокою.

Стрес міцно влаштувався в нашому повсякденному житті. Скажений ритм сучасності часто позначається появою хронічної втоми, дратівливістю і депресією. Саме тому так важливо в наш час навчитися розслабленню. Зауважте, адже це зовсім не означає просто лежати після роботи на дивані 🙂 Адже навіть у такій ситуації ми постійно прокручуємо щось у голові, тривожимося, плануємо, вирішуємо всі існуючі і ще неіснуючі проблеми, м’язи нашого тіла залишаються в напрузі і скутості. Йога сприяє глибинному розслабленню, звільненню від усіляких внутрішніх затискачів і блоків. Позбавляє від накопиченої напруги не тільки Ваше тіло, але і Ваш розум. Людина, яка регулярно займається йогою, стає з часом більш врівноваженою, спокійною, зберігаючи цей спокій навіть в екстремальних ситуаціях.

Енергетичний заряд.

Енергетичний зарядЙога має сильний вплив на наші енергетичні запаси. До кінця робочого дня звичайна людина майже знесилена. І навіть якщо у неї залишається час для улюбленого заняття або рідних і близьких, то сил для цього майже немає. Йога чудово допомагає відновити і активізувати нашу енергію. Іноді всього одна вправа, спрямована на глибинну релаксацію, здатна замінити по своїй дії кілька годин здорового міцного сну. До речі, кажучи про сон, варто згадати також, що і для нього практика йоги вважається вкрай корисною. Ніякого безсоння – тільки повноцінний міцний сон – ось до чого поступово приводять заняття йогою.

У здоровому тілі – здоровий дух.

Ні для кого не секрет, що здоров’я має величезну цінність. Відновити його, а також підтримати допоможе практика йоги. Багато йогівських асан спрямовано на підтримку хребта. А адже саме від його здоров’я залежать майже всі системи нашого організму. Сприятливий вплив йога надає на всі внутрішні органи людини. Вона допомагає позбутися проблем із травленням, налагоджує роботу серця, нормалізує тиск, зміцнює імунну систему і навіть усуває зайві кілограми. Крім того (що буде особливо приємно для жінок), йога уповільнює процеси старіння і значно покращує стан шкіри в цілому.

Залишити коментар

*

Вгору