До деяких людей гроші йдуть буквально в руки, а інші роками сидять на мілині. Як медитація на гроші та грошовий потік допомагає налагодити фінансове становище?

Суть і призначення медитації на гроші та грошовий потік

Буває, що за значних зусиль людині не вдається досягти фінансової стабільності. Змінити ситуацію можна корекцією ментальних установок і правильними налаштуваннями, які закладають у спеціальній медитації.

Особливості медитації на гроші та грошовий потік

Фінансовий добробут дарує відчуття щастя, незалежності, стабільності та впевненості в завтрашньому дні. Більшості населення планети потрібно наполегливо працювати і докладати зусиль для зміцнення добробуту.

Медитація на гроші та грошовий потік

Що потрібно зробити, щоб притягнути до себе гроші? Налагодьте стосунки з грошима, навчіться їх поважати. Станьте більш енергійною, наповненою людиною, яка не тільки споживає, а й ділиться, віддає, обдаровує. Умійте вибудовувати особисті кордони, щоб не відчувати почуття провини за благополучне життя, а насолоджуватися ним. Використовуйте прикмети та ритуали для залучення грошей. Плануйте, мрійте, ставте цілі, пишіть плани, цінуйте себе високо, вивчайте фінансову грамотність, медитуйте, щоб розширити грошовий потік.

У чому сенс і особливості грошової медитації, чим вона відрізняється від інших практик? Ось її головні особливості:

 • Особливий спосіб досягнення благополуччя методами йоги. Щоб він працював, потрібно в нього вірити, бути прихильником нетрадиційних методів поліпшення якості життя.
 • Повна й глибока концентрація на конкретному питанні, на бажанні розбагатіти тут і зараз.
 • Візуалізація образу успішної людини, великих грошей, комфорту й респектабельності.
 • Велика деталізація, концентрація і вкладення енергії в процес.

Грошова медитація – це спосіб розвинути в собі свідомість багатої людини та назавжди позбутися парадигми бідності. Увійдіть у стан достатку, щедрості, достатку, тоді ніколи не повернетеся до колишніх деструктивних часів і звичок.

Час медитації

Коли потрібна медитація на гроші та грошовий потік

Система грошового потоку міцно вбудована в життя кожної людини. Гроші не менш важливі, ніж здоров’я, сім’я, кохання, самореалізація, вони не можуть бути викреслені назавжди. Медитація на гроші та грошовий потік дає змогу розв’язати такі завдання:

 • Здобути фінансову свободу, подолати кризу безгрошів’я.
 • Отримати можливість жити життям своєї мрії.
 • Розширити перелік способів отримання прибутку.
 • Досягти стану умиротворення.
 • Розкрити таланти і внутрішній потенціал.
 • Змінити роботу з важкої та нудної на легку та цікаву.

Найголовніше джерело стресу в людей – гроші.

Кому більше за інших потрібна грошова медитація?

Є категорії людей, яких об’єднують такі ознаки:

 • Невміння розпоряджатися грошима, рівномірно розподіляти їх.
 • Існують негативні установки, наприклад “Усі багаті люди – запеклі негідники”, “Гроші – зло, джерело всіх бід на Землі”.
 • Присутній страх великих грошей.

До медитації слід приступати тим, у кого немає серйозних проблем зі здоров’ям та інших першорядних завдань. Вирішивши їх, можна приступити до практики.

Правила медитації на гроші та грошовий потік

Закон обороту грошової енергії свідчить, що в людини буде рівно стільки грошей, скільки вона готова прийняти у своє життя. Медитація на гроші та грошовий потік дає змогу наростити бажання й амбіції, дозволивши багатству пролитися на людину грошовим дощем.

Що потрібно робити під час медитації

Як правильно медитувати на гроші? Робіть її перед сном або відразу після пробудження. Усамітнюйтеся, щоб ніхто не відволікав від процесу. Створюйте відповідну обстановку з приглушеним світлом, музикою, мантрами, ароматами. Знайдіть зручну позу для розслаблення.

Скористайтеся медитацією “Грошовий вихор”. Перед медитацією потрібно зробити таке:

 1. Складіть список бажань, сформулюйте бажаний рівень доходу, запишіть.
 2. Дайте відповідь на запитання про те, чому саме такі цілі й сума потрібні, що досі заважало здобути бажане, які внутрішні упередження тому причина.
 3. Письмово опрацювати попередження.
Ефірні олії для медитації

Потім переходьте до медитації. Послідовність дій буде такою:

 1. Прийміть зручну позу, розслабтеся.
 2. Відпустіть думки, почніть роботу з образами.
 3. Уявіть небо перед дощем. Із хмар падають рідкісні краплі, які на льоту перетворюються на грошові купюри. Їх стає дедалі більше, вони обсипають вас з усіх боків, проникають під одяг, наповнюють долоні, шарудять і приємно пахнуть.
 4. Повторюйте подумки: “Гроші приходять до мене і не убувають. Я багатий, щасливий, умиротворений”.
 5. Уявіть, як вітер піднімає вас угору разом із купою грошей. Ви ширяєте, кружляючи і насолоджуючись процесом.
 6. Поступово хмари йдуть. Ви м’яко опускаєтеся на землю. Вітер вщухає, гроші залишаються біля вас на землі.
 7. Поверніться у свідомість, розплющте очі, подякуйте собі.

Медитація “Грошовий вихор” поліпшує фінансову ситуацію, збільшує потік клієнтів, кількість великих угод, підвищує стабільність і комфорт. Можна також медитувати на купюру.

Що не можна робити в процесі медитації на гроші та грошовий потік

Є кілька табу та заборон, які слід знати й застосовувати в медитації та повсякденному житті. Проводячи сеанс залучення багатства, не можна:

 1. Відволікатися на сторонні думки, дзвінки, розмови.
 2. Перекривати потік енергії в тілі. Тримайте хребет рівно, розкрийте грудну клітку.
 3. Затискати дихання, збиватися з ритму. Дихайте на чотири рахунки – довгий вільний вдих, довгий вільний видих.
 4. Корити себе за невдачі. Пробуйте знову і знову, дякуйте тілу і розуму за успіх.
 5. Проводити довгу медитацію (10-15 хвилин). Навчіться входити в стан трансу легко і вільно. Починайте з 3-5-хвилинних сесій.
 6. Боятися експериментів. Додавши до практики “Грошовий вихор” інші варіанти грошових медитацій, афірмації, аудіосупровід, лише посилите ефект. Використовуйте грошові мантри, які надихнуть на фінансову свободу.
Коли потрібна медитація на гроші та грошовий потік

Якщо витрачаєте надто багато без причини, слід переглянути свої установки. Правильний підхід до грошей і грошова медитація очистить свідомість, навчить керувати фінансами, розслаблятися, наводити лад у думках, концентруватися. Повіривши в можливість розбагатіти, розкриєте таланти і підвищите рівень життя.

Грошова медитація – це не тільки чудовий інструмент залучення фінансів, а й спосіб саморозвитку та самореалізації. Використовуючи її в житті, спробуйте змінити ситуацію, оцініть результат і зробіть практику повсякденною звичкою.

Залишити коментар

*

Вгору