Зв’язок між годинами, днями та енергіями планет важливий в астромагії. Що потрібно знати, щоб ритуали та медитації мали успіх? Як вибрати їм ідеальний момент?

Що таке планетарні години та дні, як їх визначати

Для магічних ритуалів, виконання бажань чи візуалізації використовують певні дні та години. Для цього необов’язково чекати найпотужніших днів місяця, молодика або повного місяця, можна спиратися на систему планетарних днів або годин.

Давня астрологічна система

Система планетарних днів була складена на підставі стародавньої астрологічної халдейської системи. Вона включала два світила, Сонце та Місяць, і п’ять видимих планет. Астролог і таролог Марія Дезімоун пов’язує її з вавилонськими часами, а астролог Алісія Юсуф – з Месопотамією.

Планетарні години та дні

Щоб побудувати їх у порядку, древні мудреці враховували:

 • орбітальну швидкість планет;
 • відносну відстань планет від центру їх орбіт;
 • їхню відстань до Сонця, Місяця, Землі.

Система демонструє таку послідовність планет: Сатурн, Юпітер, Марс, Сонце, Венера, Меркурій, Місяць. Виходячи з цієї послідовності була побудована концепція відповідності днів і годин конкретної планети.

Система планетарних днів

Планетарні дні – це дні, які знаходяться під керуванням певної планети зі стандартної послідовності. Кожен день відповідає окремій планеті та перебуває під впливом її енергії. Залежність між днями та планетами наступна:

 1. Понеділок – Місяць.
 2. Вівторок – Марс.
 3. Середа – Меркурій.
 4. Четвер – Юпітер.
 5. П’ятниця – Венера.
 6. Субота – Сатурн.
 7. Неділя – Сонце.

У планетарний день енергія відповідного небесного тіла посилюється та впливає на ситуацію та людину. Ментально підключившись до цієї енергії, можна використати її силу, щоб провести ритуал краси, залучити кохання, зробити любовний розклад на Таро або замовити віщий сон.

Що таке планетарний годинник?

Це відповідність часу доби одній із семи планет. Перша година неділі керується Сонцем, перша година понеділка – Місяцем і так далі. Кожен планетарний день розбитий на 24 планетарні години, які не відповідають традиційній системі обчислення часу. Тут діють такі правила:

 • Планетарний день починається зі сходом сонця.
 • Планетарна ніч починається із заходом сонця.
 • Планетарний день триває від сходу до заходу сонця.
 • Планетарна ніч триває до сходу сонця наступного ранку.
 • Години планетарної ночі та дня діляться порівну на 12.
Що таке планетарний годинник

Це означає, що в більшості періодів року планетарна година протягом дня не дорівнюватиме тій самій кількості часу, що планетарна година в нічний час. Окрім двох рівнодень, вона залежатиме від пори року. Взимку буде довшою ніч, а влітку – день. Планетарну годину можна вирахувати, знаючи точний час сходу і заходу сонця у своїй місцевості. Щоб не робити це самостійно, використовуйте онлайн-калькулятор на астрологічному порталі Astro-Seek.

Планетарний годинник для конкретних планет

Як використовувати планетарний годинник? Якщо хочете посилити ритуал, об’єднайте енергії двох планет (дня і години), підібравши їх з урахуванням завдань.

Враховуйте рекомендації астрологів:

 • Планетарна година Сонця – це час для розкриття творчості, самовираження, гордості, слави. Ідеальний для визнання, задоволення амбіцій, лідерства. Підходить для підвищення життєвої сили і зміцнення здоров’я. Маніфестуйте бажання успіху, перемоги, нагороди, натхнення. Ідеальний для запуску проєкту.
 • Планетарна година Венери – для романтики, любові, краси, мистецтва й отримання задоволень. Матеріалізуйте прихід у життя любові, краси, миру. Ідеальна для побачення, догляду за обличчям, творчих занять.
 • Планетарна година Меркурія – період розквіту інтелекту, розроблення стратегії, занять для розуму, об’єднання з однодумцями, подорожей і збору інформації. Демонструйте прорив у мисленні, нових ідей та усвідомленні. Використовуйте для навчання, поїздок, побудови мережі контактів.
 • Планетарна година Місяця – час традицій, сім’ї, роду, почуттів та емоцій. Маніфестуйте створення сім’ї, пошук квартири, емоційне зцілення. Ідеально для відвідування психолога, медитацій, ведення щоденника і приготування їжі.
 • Планетарна година Сатурна – для наведення порядку, дисципліни, терпіння. Починайте щось нове, позбувайтеся старого. Ідеальна для позбавлення від поганих звичок і роботи над довгостроковими проектами.
 • Планетарна година Юпітера – для зародження надії, чудес, зростання, мудрості й достатку. Демонструйте процвітання. Підходить для підписання контрактів і отримання кредитів.
 • Планетарна година Марса – період сексу, пристрасті, конкуренції, конфлікту, боротьби. Матеріалізуйте перемогу в змаганні, розкривайте привабливість і посилюйте пристрасть у стосунках. Годинник підійде для тренувань, змагань і сексу.
 • Планетарна година Урана – день для реалізації бунтарського духу і прогресивних ідей. Відповідає день і години Меркурія.
 • Планетарна година Нептуна – час єдності споріднених душ, розкриття екстрасенсорних здібностей. Їй відповідає день і години Венери.
 • Планетарна година Плутона – найкращий час для звільнення, руйнування, очищення. Їй відповідає день і години Марса.
Система планетарних днів

Щоб не збирати всі венеріанські ритуали до п’ятниці, проводьте їх у години Венери. Якщо хочете максимально посилити ритуал, любовну практику або магічний ритуал краси, проведіть його в п’ятницю в годину Венери.

Успіх багатьох починань залежить від того, чи перебуває людина в потрібний час у потрібному місці. Використовуйте планетарні дні та години, щоб запустити позитивні процеси у своєму житті. Спираючись на рекомендації халдейської системи, змінюйте життя на краще.

Залишити коментар

*

Вгору