Багато хто впевнений, що кохання виникає раптово, як грім серед ясного неба. Але професіонали у сфері психології, езотерики, астрології вважають, що існують провісники кохання. Народні та наукові спостереження підказали прикмети майбутнього щастя. Вивчивши їх, зрозумієте, чи буде вдалою нова романтична історія та чи приведе до шлюбу.

Прикмети про закоханих

Якщо дівчина зустрічається зі своїм коханим і цілує його в молодик – це дуже добре, оскільки в цьому випадку вона скоро стане його нареченою. При цьому в шлюбі обох чекає справжня сильна любов та багатства. Хорошою прикметою вважається також, якщо дівчина, думаючи про свого обранця, чує крик півня – птах віщує швидке весілля.

Вибираючи місце для зустрічі, закохані повинні віддати перевагу берегу моря, або підніжжю пагорба, або лісовій хащі – це означає, що вони будуть один одному вірні, і почуття їх не пройде. Добре, якщо поблизу росте верес чи тече струмок (річка). Тополі, навпаки, слід уникати.

Якщо ви пишете лист коханому, його потрібно закінчити, коли годинник почне бити опівночі. Не слід надсилати листи коханому на Різдво або 29 лютого, який, як відомо, буває лише раз на 4 роки.

Прикмети для закоханих

Найкращий час для шлюбної пропозиції – це вечір п’ятниці, причому про заручини у цьому випадку треба оголосити у суботу.

Щасливим каменем для закоханих вважається бірюза – її блакитний колір символізує сталість. Іншою запорукою вірності раніше був розламаний шестипенсовик, половинки якого закохані носили при собі, щоб ніколи не розлучатися. З цією ж метою вони зберігали локони одне одного, особливим чином переплетені.

Заручені не повинні разом фотографуватися (!), інакше вони незабаром розлучаться, або їхнє спільне життя буде нещасливим. Щоб уникнути цього, їм не слід також спільно милуватися молодим місяцем крізь високу траву і призначати зустрічі на перехрестях і мостах, біля каналів і ставків, а також на рівнинах. Інакше їхня пристрасть перейде у взаємну ненависть, а повага – у насмішкувату зневагу.

Ті, хто хоче, щоб їхній роман протікав легко і гладко, не повинні зустрічатися на сходах (особливо поганою прикметою вважається цілуватися або обійматися стоячи на сходах). До розбрату призведе і написання любовних листів чорнилом будь-якого кольору, крім блакитного (в наш комп’ютерний вік це вже не актуально) або простим олівцем.

Вирішивши зробити подарунок своїй половині, не купуйте рукавички, годинник, брошку чи ніж (до розлуки). Деякі вірять, що невдачу при цьому можна відвернути, якщо отримати від продавця здачу дрібною монетою. Подарувати своєму нареченому ніж – знак того, що ти хочеш розірвати заручини. Але якщо він не прийме подарунка, з ним станеться нещастя.

Зарученій дівчині поки не слід приміряти обручку, оскільки це може закінчитися раптовим розривом із нареченим. І, звичайно ж, у жодному разі не можна це кільце загубити.

Щоб дізнатися, хто твій суджений, прийди до церкви напередодні Валентинового Дня, і, коли годинник битиме дванадцять, обійди навколо церкви, примовляючи: “Посіяла коноплі, посіяла коноплі. Хто мене любить, приходь боронити”. І твій наречений з’явиться перед тобою.

Дівчина, яка, виходячи з дому, забуде глянути на північ, ризикує залишитися старою дівою.

Якщо нарвати деревію з могили чоловіка і на ніч покласти під подушку, коханий з’явиться тобі уві сні.

Залишити коментар

*

Вгору