Багато з нас звикли не звертати уваги на причини виникнення захворювання, а лікувати вже його наслідки. Але ж саме від визначення кореня захворювання буде залежати повне одужання. Не є винятком і лікування прищів. Багато проходять процедури в салонах краси, застосовують різні дорогі кошти, а результат зникає швидко або його немає зовсім. А хочеться, щоб ефект від лікування був помітний і залишався на тривалий час.

Як лікувати прищі

Всім відомо, що ми складаємося з того, що їмо, тому людей, які люблять смажене, жирне, солодке і солоне, не повинно дивувати наявність на їхніх обличчях прищів. Щоб позбутися від цього некрасивого недуга, варто переглянути свій раціон харчування. Правильне харчування допомагає очистити організм від токсинів. І це повинно стати першим кроком у лікуванні прищів:

  • відмовитися від будь-якої шкідливої їжі;
  • включити в денний раціон фрукти і овочі;
  • харчуватися нежирними сортами м’яса і риби;
  • відмовитися від кави і обмежити споживання солодощів;
  • пити багато різної рідини – сік, воду, зелений чай, трав’яні відвари;

Вченими доведено, що на будь-який організм негативно впливає стрес. Постійна депресія або поганий настрій сильно порушує роботу ендокринних залоз, що призводить до тьмяного вигляду шкіри, з’являються зморшки і прищі. Необхідно прогнати смуток, тугу і поганий настрій!

Лікування прищівІснує дуже багато рецептів в народній медицині, за допомогою яких лікують прищі. До найпоширеніших можна віднести деякі з них:

  • Звузити пори допомагають засоби на основі харчової соди.
  • Якщо прикласти скибочки лимона до проблемних місць – це допоможе відбілити шкіру.
  • Настоянка календули і сік алое – відмінні протизапальні препарати.
  • Усунути прищі допоможе мед, що володіє сильним антибактеріальним якістю.

Прищі лікують і за допомогою медичних препаратів.

Досить ефективною вважається озонотерапія, відмінно справляється з мікробами, що викликають прищі. При лікуванні підшкірних прищів використовують протизапальні та антибактеріальні препарати, основою яких є – триклозан, оксид цинку, еритроміцин і саліцилова кислота.

Впоратися з висипом вугрів допомагають різні гелі та мазі, що володіють регенеруючими та протизапальними діями. Вони не допускають утворення рубців і усувають саму причину захворювання. Для боротьби з прищами застосовують і такі процедури, як ультразвукова чистка обличчя, хімічний поверхневий пілінг і лазерний пілінг.

Залишити коментар

*

Вгору