Як відомо, термін життя манікюру недовгий: 2-3 тижні. І довше за встановлений час з гель-лаком не можна ходити, інакше на вас чекають неприємності у вигляді тріщин або відшарування нігтя (по-науковому – оніхолізису).

Як грамотно зняти гель-лак в домашніх умовах

Спосіб №1: Фольга

Вам знадобиться спеціальна рідина для зняття гель-лаку, 3 ватних диски, пилка, апельсинова паличка та звичайна фольга. Важливий момент: рідину для зняття гель-лаку можна замінити на звичайну рідину для зняття лаку, а фольгу необхідно використовувати тільки глянсовою стороною.

Як зняти гель-лак вдома?

Ділимо ватяні диски на 4 частини і готуємо фольгу для кожного пальця – так, щоб кожного шматочка вистачило на обмотку верху пальця з нігтем.

Змочуємо ¼ ватного диска в рідині для зняття лаку, прикладаємо трикутничок до нігтя, обмотуємо фольгою. Таку ж процедуру робимо й з іншими пальцями. Витримуємо щонайменше 15 хвилин.

Фольгу знімаємо з кожного пальця окремо. І за допомогою апельсинової палички намагаємося акуратно, але в міру наполегливо очистити його від лаку. Якщо не виходить, повторюємо процедуру з ватним диском та фольгою. Залишки покриття можна видалити за допомогою пилочки, але треба діяти дуже акуратно, щоб не пошкодити нігтьову пластину.

Спосіб №2: Пилка

На відміну від першого способу, запилювання пилкою верхнього шару гель-лаку значно спрощує його зняття. Якомога сильніше (не торкаючись поверхні свого нігтя) запиліть кілька шарів гелю, потім можете звернутися до способу з фольгою.

Як грамотно зняти гель-лак в домашніх умовах

Спосіб №3: Фрезер

На сьогоднішній день цей апарат є у багатьох любительок охайних нігтів, тому його наявність не є рідкістю. Для зняття гель-лаку вам знадобиться спеціальний апарат, оснащений керамічною фрезою для зняття гель-лаку. За допомогою апарату можна досить швидко зняти гель-лак. Обережніше з базою її краще не чіпати, інакше є ризик пошкодити ніготь. Ця процедура займає набагато менше часу та зусиль, ніж попередні способи.

Спосіб №4: Стімер

Стімер – спеціальний апарат, який допомагає за 10 хвилин розчинити гелеве покриття нігтів. Для проведення процедури вам знадобиться: рідина для зняття гель-лаку, пилка та баф для полірування нігтів. У стимер заливається 5 мл рідини для зняття лаку. Поки вона підігрівається, ви знімаєте за допомогою бафіка верхнє покриття з нігтьових пластин та опускаєте руки в апарат. Через 10 хвилин пилкою видаліть залишки гелевого покриття. Щоб завершити процес зняття гель-лаку, пройдіться по нігтям ще раз бафіком.

Догляд за нігтями після зняття гель-лаку

Після зняття гель-лаку не забудьте про догляд за нігтями. Для цього відмінно підійде засіб для відновлення нігтів, який часто називають «розумною емаллю». Ці засоби не містять у своєму складі шкідливих компонентів, наприклад толуолу або формальдегіду. Їхнє завдання — відновлювати нігтьову пластину та кутикулу. Такі засоби не тільки живлять та відновлюють нігті, але й роблять їх візуально красивішими.

Догляд за нігтями після зняття гель-лаку

Наносити «розумну емаль» слід за певним алгоритмом, тому перед використанням обов’язково прочитайте інструкцію. Одні засоби потрібно застосовувати раз на 7-10 днів, знімати і наносити знову. Інші наносяться по одному шару щодня. Через тиждень захисне покриття знімається і процедура повторюється. Насправді навіть фахівці радять час від часу відпочивати від гелевого манікюру і займатися відновленням нігтів.

На закінчення не буде зайвим нагадати, що регулярне миття та використання антисептиків завдають шкоди як шкірі рук, так нігтям, тому не забувайте регулярно використовувати крем для рук і періодично робити маски. Після їх нанесення надягайте бавовняні рукавички і лягайте спати. Такі процедури відмінно відновлюють не тільки шкіру рук, але благотворно впливають на стан нігтів та кутикули.

Залишити коментар

*

Вгору