Прополіс – це просто криниця корисних речовин, які застосовується в народній медицині. Про його цілющі властивості можна складати легенди. Ці властивості виявляються, починаючи від зору та кишечника і закінчуючи нервовою системою та шкірою. Фактично прополіс можна застосувати скрізь через його прекрасні антисептичні властивості.

Фактично прополіс – це бджолиний клей, який є натуральним продуктом і завдяки технології виробництва має велику антибактеріальну силу, яку і використовує народна медицина.

Захворювання, які лікують прополісом

Прополіс сьогодні застосовується для вирішення безлічі проблем з здоров’ям людини. Як уже говорилося прополіс, можливо, застосовувати майже до кожної клітинки або органу людини.

Застосування прополісу

За допомогою прополісу медицина може вилікувати:

 1. Виразки дванадцятипалої кишки і шлунка з частими рецидивами
 2. Геморой
 3. Венозні вузли
 4. Ерозію шийки матки
 5. Ускладнення після видалення апендикса
 6. Гнійні виразки
 7. Грибкові захворювання, навколонігтьові запалення і вугрі
 8. Запалення мигдаликів з гнійними виділеннями
 9. Глибокі пролежні

Фактично це тільки частина досить проблемних в лікуванні захворювань. Зазвичай прополіс доцільно застосовувати при лікуванні захворювань, де підводять класичні антибіотики і сульфаніломіди. Крім складних запальних проблем прополіс себе добре показав у стоматології.

Рецепти із застосуванням прополісу

Прополіс – це досить поширений гість саме на ринках і саме на ринках торговці охоче діляться ними. Хочеться запропонувати кілька вельми дієвих рецептів. Для внутрішнього застосування зазвичай прополіс розчиняють на

 • молоці
 • спирту
 • спирто-водної емульсії

Рецепти із застосуванням прополісу

Прополіс на молоці найчастіше застосовують при лікування астми, бронхіту і депресій. Прополіс на молоці робиться в пропорції 50-100 гр ретельно подрібненого прополісу на 1 літр молока. Коли ви розчините прополіс і остудите його, у вас утвориться зверху віск, який треба видалити, після цього вживати по 1 чайній ложці через півгодини після їжі.

Розчин прополісу на спирту зазвичай проводиться на 100 гр подрібненого прополісу використовується 0,5 л 95%-ного спирту. Щоб прополіс розчинився вам знадобиться близько 10-14 днів у теплому й темному місці. Отриманий розчин треба процідити і зберігати в темній пляшці.

Спиртові розчини застосовуються для зовнішнього розтирання і при захворюваннях горла. У випадку, якщо на шкірних покривах є істотні пошкодження або висипи, то варто віддати перевагу спирто-водній емульсії прополісу, яка виключить хімічну травму шкіри.

У випадку, якщо мова йде про різного роду опіки, обмороження, рани, нариви, геморої, пролежні, венозні вузли рекомендуємо прополісну мазь.

Залишити коментар

*

Вгору