Розповідаємо які сюрпризи підготував серпень для представників кожного знака Зодіаку.

Перша декада серпня буде відносно спокійною та благополучною. Саме в цей час бажано підготуватися до дисгармонічним астрологічним тенденціям другої і третьої декад місяця. Збільшення напружених аспектів між планетами призведе до нестійкості соціальних зв’язків, зниження ділової активності, збільшення конфліктності у відносинах.

Венера покине спокійну рівновагу в Раках, а Марс увійде до нестабільних Близнюків, Сатурн опиниться в опозиції з Сонцем, посилюючи безкомпромісність і навіть жорстокість деяких представників зодіакального кола, особливо це стосується політиків, бізнесменів та керівників різного рівня.

Астрологічний прогноз на серпень 2022 року за знаками Зодіаку

Венера, переходячи на знак Лева, загострить яскравість почуттів, бажання подобатися, артистизм і театральність у стосунках, а також егоїзм та гордість. Тут найменше постраждають представники земних знаків (Телець, Діва і Козеріг), оскільки вони найменш схильні до емоційних гойдалок. Обнадійливі зустрічі зі старими друзями, відновлення відносин із тими, з ким контакти давно перервалися, подарунки від коханих — усе це принесе їм Венера у серпні. Професійна сфера порадує тих представників Зодіаку, хто зможе зберегти холодний розум і утриматися від впливу нестабільного Марсу. Виняток становлять ті, хто пов’язаний із творчими професіями. Тут, навпаки, яскрава та сильна емоційна енергія, вкладена у свої твори, допоможе чудово реалізувати себе та отримати високу оцінку оточуючих.

Фінансова сфера у серпні стабільністю навряд чи відзначиться. Головна спокуса практично для всіх вогненних знаків – спонтанні витрати. Саме вони можуть порушити грошовий баланс Левів, Овнів та Стрільців. Необхідно виявити максимальну прагматичність і планувати всі придбання заздалегідь. Повітряних знаків (Близнюків, Терезів та Водоліїв) це теж стосується, але меншою мірою. А ось земним і водним знакам імпульсивних витрат вдасться уникнути з банальної причини — часу у серпні навряд чи буде достатньо.

Серпень — традиційно складний місяць для всіх знаків Зодіаку. Сонце знаходиться у знаку своєї обителі — у Леві, виявляючи на повну силу всі свої вогняні риси. І не тільки теплоту, яскравість і світло, але і полум’я, що обпалює.

Залишити коментар

*

Вгору