В останні роки популярність гомеопатії все більше зростає. Пов’язано це з нешкідливістю гомеопатичних ліків. На відміну від синтетичних ліків, дані препарати не викликають побічних ефектів або звикання, і практично не мають протипоказань. *THUMBS UP* Завдяки цим якостям, гомеопатичні препарати використовуються для лікування маленьких дітей, жінок у період вагітності, і під час грудного вигодовування.

Гомеопатичні лікиПеред призначенням гомеопатичних ліків лікар-гомеопат проводить детальне опитування пацієнта, щоб підібрати гомеопатичні ліки, характеристики складових компонентів якого максимально відповідають комплексу симптомів хворого. На цьому і ґрунтується основний принцип гомеопатії: «Подібне виліковується подібним». Тому дуже важливий суворий індивідуальний підхід, який передбачає діагностику не тільки характеру захворювання, а й виявлення особливостей пацієнта. Досить часто однакові захворювання протікають у різних людей по-різному. Пов’язано це з особливостями організму, наявністю дисфункцій тих чи інших органів. Такий індивідуальний підхід і пояснює високу ефективність гомеопатичного лікування.

Нешкідливість ж цього методу пов’язане з використанням при приготуванні ліків натуральних компонентів рослинного, тваринного і мінерального походження. У гомеопатії використовуються тільки надмалі дози цих речовин, тому даний вид препаратів не має побічних ефектів, не викликає алергії та звикання. Але не варто думати, що такі обсяги компонентів можуть подіяти на людський організм тільки через великий відрізок часу. У гомеопатії існує багато препаратів, спрямованих на швидке купірування хворобливих станів. ;D Тут дуже важливий правильний підбір ліків, адже саме від цього залежить, наскільки швидко і ефективно подіє гомеопатичний препарат. Як правило, для лікування хронічних форм хвороб потрібно трохи довше часу для одужання, але все одно, ефект буде помітний вже через деякий час.

Найбільша перевага гомеопатичного лікування – це корекція не тільки хворобливого стану, а й вплив на загальний стан здоров’я людини. При цьому активізуються процеси саморегуляції, внутрішні резерви організму, відновлюється імунітет і коректується загальна рівновага організму. Не варто боятися посилення симптомів хвороби на самому початковому етапі прийому гомеопатичних ліків, оскільки це свідчить про те, що лікування підібране правильно і в організмі вже йдуть процеси відновлення.

Гомеопатичне лікуванняПриготування гомеопатичних ліків відбувається шляхом струшування пробірок, в яких стандартним чином розводять по черзі їх компоненти. Форма випуску гомеопатичних ліків: крупинки, спиртовий розчин, таблетки, порошки. Але найчастіше можна зустріти гомеопатію саме у формі крупинок. У їх складі можуть бути як один компонент, так і декілька, відповідно лікарські форми отримують назву однокомпонентних або багатокомпонентних. Зазвичай, кількість крупинок, розрахованих на один прийом – 6 для дорослих та 3 для дітей. Частота прийому такої кількості гомеопатичних ліків залежить від гостроти захворювання. Приймають гомеопатичні препарати за півгодини до їжі або через годину після, звичайно вранці і ввечері, або через рівні проміжки часу протягом доби, якщо прописав лікар. Але, як правило, другий варіант призначається тільки на початку захворювання або при гострій стадії перебігу хвороби. Потім пацієнт переходить на звичайну схему: по 6 крупинок два рази на день.

Зберігати гомеопатію необхідно в сухому місці, далеко від електроприладів, прямих сонячних променів, побутової хімії. Оскільки даний вид ліків має дуже тонку структуру, не рекомендується брати його руками, тому що при цьому гомеопатія позбавляється частини своїх корисних властивостей. *SCRATCH* Ліки потрібно насипати в кришечку від нього і пересипати безпосередньо в рот. Не рекомендується пити відразу після розсмоктування гомеопатичних ліків, оскільки це знижує ефективність його дії.

Залишити коментар

*

Вгору