Продукти бджільництва, перш за все мед, можуть і повинні використовуватися як для профілактики, так і для лікування грипу. Мед, особливо збагачений маточним молочком, є препаратом, який підвищує опірність організму до будь-яких зовнішніх дій, в тому числі до бактеріальних і вірусних інфекцій. ;D

Тому люди, які систематично вживають по 30 г меду двічі-тричі на день, в три-чотири рази стійкіші до вірусних інфекцій.

Продукти бджільництва і профілактика грипу

Завдяки багаточисельним науковим працям професора І. І. Брехмана, встановлено, що очищений (рафінований) цукор шкідливий для нашого організму, викликає ожиріння, атеросклероз, цукровий діабет, карієс зубів та інші захворювання. В той же час природні продукти, склад цукрів у яких досягає 75-80%, і перш за все мед, впливають на організм сприятливо. Мед найкраще використовувати в комплексі з фітозбором, який дає загальнозміцнюючу і тонізуючу дію. До його складу мають входити корінці солодки, корінь аїру, листя кропиви, евкаліпта, деревію.

При бронхіальних захворюваннях легенів додають траву чебрецю; нирок – листя брусниці; печінки – кукурудзяне суцвіття. Усі трави змішують в рівних частинах і готують збір. Потім беруть 1 ст. л. збору, засипають у термос, заливають 500 мл окропу, щільно закривають. Настоювати збір треба протягом ночі. Одержаний настій приймають по склянці 2-3 на день, додаючи ст. л. меду. Цей збір має загальнозміцнюючу та протизапальну дію, його можна вживати протягом тривалого часу. *THUMBS UP*

Продукти бджільництва для лікування грипуДуже корисним для профілактики грипу та інших вірусних інфекцій є жування зрізків – кришечок запечатаних медових стільників. При цьому лікувально-профілактичну дію має також і бджолиний віск, який є в цих кришечках. Якщо немає зрізків, то можна жувати медові стільники. Тривале жування воскових кришечок чи медових стільників значно підвищує імунітет слизових оболонок дихальних шляхів, сприяє відновленню противірусного білка. Рекомендовано жувати медові стільники протягом 15 хвилин 3-4 рази в день, а при хронічних запальних захворюваннях пазух носа і бронхолегеневого тракту – 5-6 разів в день. В період епідемії грипу цей спосіб ефективний, якщо приймати у комплексі з медом, краще з фітозбором, описаним вище.

При перших симптомах грипу необхідно лягти в ліжко, накритися теплою ковдрою, зробивши гірчичне обгортання. Для цього сухий порошок гірчиці змішати з теплою водою і розмішати до консистенції густої сметани. Намастити гірчицю на 4-шарову марлю, розмістити на груди і спину (включаючи і місця нирок), зверху обгорнути поліетиленовою плівкою і теплою пуховою хустиною. Хворому в ліжку слід прийняти напівсидяче положення і одночасно зробити гарячу гірчичну ванночку для ніг.

Потім слід випити настій лікарських трав: квіти липи, бузини, ромашки, календули, листя брусниці, споришу, евкаліпта – в теплому вигляді не менше 0,5 л. До настою додають мед з розрахунку 1-2 ст. л. на склянку і малинове варення – ст. л.

Продукти бджільництва для профілактики і лікування грипуМед краще брати липовий. Він допомагає при застуді, бронхітах, запаленні легенів. Настій лікарських трав з медом має сильну потогінну і сечогінну дію. А це означає, що в результаті з крові разом з потом і сечею виходить величезна кількість вірусів грипу. Постільну білизну, на якій спить хворий, треба часто міняти і кип’ятити, бо на ній теж багато вірусів. *OK*

Гірчичне закутування і ванночка для ніг необхідні для того, щоб посилити кровообіг в капілярах легенів та бронхів.

Іноді після перенесеного грипу турбує кашель. В цьому випадку також добре допомагає настій трави чебрецю з додаванням на склянку 1-2 ст. л. меду і ч. л. медичного гліцерину. Настій приймають теплим по 1-2 ст. л. 4-5 разів на день.

Регулярний прийом продуктів бджільництва підвищує стійкість організму до вірусних інфекцій.

Залишити коментар

*

Вгору