Культура дарування подарунків змінювалася з розвитком людства, обростала легендами та прикметами. Чи можна передарувати презент іншій людині? Суть популярної прикмети допоможе уникнути казусів. З цього матеріалу ви дізнаєтеся:

  • Про суть і походження прикмети.
  • Чому не можна передаровувати подарунки.
  • Про те, які подарунки передаровувати дозволено.

Походження і суть прикмети про подарунки

Предки з особливим трепетом ставилися до цінних речей і ритуалів. Процес дарування мав особливе значення і нерідко виглядав як театральне шоу. За допомогою дару показували, хто – друг і брат, а хто – ворог і кривдник. Завдяки важливості обряду підношень народилася популярна прикмета про подарунки.

Чи можна передаровувати подарунки?

З давніх давен прикмети є способом боротьби з невизначеністю та непередбачуваністю. Тому наші предки багато в чому покладалися на закони світобудови, які відображали в прикметах. У давнину вважалося, що передати свій подарунок іншій людині не можна, бо це притягне біду як до старого, так і до нового власника.

Браслет, намолений на щастя, або меч, створений для конкретного воїна, був не просто подарунком, а особистим амулетом. Будь-який дар – це ще й увага Всесвіту, прихильність фортуни. Передати його будь-кому означало позбутися удачі і втратити везіння. Предки були впевнені, що під час передарування подарунків великий ризик того, що Всесвіт вважатиме, що жодні дари людині просто не потрібні і надовго закриє для неї потік достатку.

В азіатській та європейській культурах існує термін “білий слон”. Так називають екстравагантні, але обтяжливі подарунки, яких не можна позбутися. Він заснований на легенді про короля Сіаму, який дарував рідкісних слонів-альбіносів неугодним придворним, покладаючи на них важкий тягар. Повернути або передарувати королівський подарунок було неможливо. Це була неповага до короля, адже всі знали, хто і кому подарував слона.

Фамільні коштовності – особливий вид подарунків, які передавали лише у спадок і ніколи не передаровували, навіть якщо дар був не до вподоби. Лідери племен, народів і держав берегли їх як зіницю ока. Під час військових походів вороги прагнули заволодіти ними, оскільки вони були символами роду і влади. Традиція фамільних прикрас жива і сьогодні.

Чому не можна передаровувати подарунки?

Подарунок, який призначається конкретній людині і був куплений (створений власноруч) з думками про неї, унікальний. Він просякнутий енергетикою дарувальника і власника. Передаровувати його не можна, щоб не порушити долі двох людей. Він не принесе щастя новому власнику, оскільки призначався не для нього.

Усе, що дарують із добрими помислами, – своєчасне, бажане і доречне. Така річ стає частиною душі, аури, біополя людини. Віддати її комусь, передарувати – значить передати частину себе, позбутися чогось важливого і цінного. Тому всі дари потрібно акуратно зберігати. Навіть ті, які рідко або зовсім не використовуються в побуті.

Чому не можна передаровувати подарунки

Це особливо важливо, якщо подарунок виконаний власноруч. Між творцем і новим власником утворюється потужний енергетичний зв’язок. Вважається, що якщо передати такий презент, сполучна нитка між обдаровуваним і дарувальником порушиться, що призведе до серйозного конфлікту і розставання.

Навіть якщо подарунок куплений у магазині, а не зроблений своїми руками, він має енергетичний слід дарувальника. Вибираючи подарунок, люди думають про людину, якій призначено подарунок, розглядають варіанти, враховують характер і вподобання майбутнього власника. Так дар заряджається енергетикою того, хто його підносить. Передати його – це значить знецінити ту увагу та любов, які були надані одержувачу.

Як зрозуміти, що подарунок не від душі?

Якщо він викликає неприємні відчуття, емоції та асоціації, його поспіхом сунуть у руки з вітальною промовою, процідженою крізь зуби, то піднесений не від душі. Такий дар не принесе щастя власнику, а іноді може бути небезпечним, бо вважають, що заговорені подарунки використовують чорні маги. Ніхто не зобов’язаний приймати в дар предмети, які не подобаються, лякають або несуть небезпеку. Забобонні люди від них можуть з легкістю відмовитися, і дарувальник зобов’язаний це прийняти.

Які подарунки можна передаровувати?

Не всі подарунки доречні та до смаку. Деякі дарують відчуття дискомфорту і викликають неприязнь. Таких презентів краще позбутися.

Чи можна передаровувати подарунки?

З езотеричного погляду все залежить від історії дару і речі, яку хочете передати. Є список презентів (годинники, гострі предмети, дзеркала), які й дарувати не рекомендується, а вже передаровувати й поготів. Особисті речі краще залишити собі, а ось знеособлені подарунки передати можна, етикет це не забороняє.

Не можна передаровувати речі, створені своїми руками. Такі подарунки занадто впізнавані і створені для конкретної людини. Презенти, що не підійшли, практичні люди виставляють на продаж або повертають у магазин, у якому вони були куплені. З цією метою в Європі до подарунків додають чеки.

Які подарунки можна передаровувати

Можна передарувати річ, яка не знайшла застосування у господаря і припадає пилом на полиці. Якщо хочете передарувати річ, дотримуйтеся таких правил:

  1. Передаровуйте подарунки в заводській упаковці.
  2. Не даруйте те, що давно перебуває в домі і ввібрало енергетику власників.
  3. Не підносьте презент людині, знайомій із первісним дарувальником.

За результатами досліджень, гарний подарунок – це збіг між дарувальником, стосунками й одержувачем. Тому переконайтеся, що новий господар буде радий піднесеної в дар речі.

Передаровуйте подарунки з обмеженим терміном придатності. Цукерки, подарункові сертифікати, косметика та інші подібні речі можуть не підійти, але принесуть радість іншим людям.

З легкістю віддавайте подарунки, які пов’язані з поганими спогадами або отримані від неприємних людей. Непотрібні презенти можна віддати на благодійність або вручити тим, хто їх потребує.

Недоречний сюрприз або шаблонний подарунок нерідко припадає не до смаку новому власнику. Візьміть до уваги суть популярної прикмети, якщо вирішили його передарувати. Будь-яке рішення буде правильним, якщо його ухвалено свідомо.

Залишити коментар

*

Вгору