Рік Зеленого Дерев’яного Дракона відкриє двері до успіху всім, хто його прагне. Які досягнення будуть у знаків зодіаку?

Гороскоп на 2024 рік для всіх Знаків Зодіаку

Гороскоп для Овна

Завдяки впливу Юпітера і Сатурна перший знак зодіаку отримає карт-бланш для успіху в кар’єрі. Який гороскоп для Овна на 2024 рік? У березні-квітні потрібні посидючість і терпіння. У середині літа відбудеться підвищення на посаді й надбавка до зарплати. У серпні буде конкурентна боротьба, а кінець року гарний для відкриття бізнесу. Любов і романтика відіграватимуть важливу роль у житті Овна. На початку року здоров’я не завдасть клопоту, а до кінця знадобиться відпочинок, обстеження.

Гороскоп для Тельця на 2024 рік

На самотніх Тельців чекає зустріч кохання серед давніх знайомих. Який гороскоп для Тельця на 2024 рік? Якщо стосунки завершилися нещодавно, не поспішайте заводити нові. Кохання знайде вас ближче до 27 лютого або 23 квітня. У постійних парах зміцниться емоційний зв’язок. Марс із Плутоном у секторі кар’єри і цілей із 13 лютого до 22 березня принесуть енергію для самореалізації. Березень-квітень і грудень – для кар’єрного зльоту. Зверніть увагу на здоров’я опорно-рухового апарату.

Гороскоп для Близнюків на рік

Сатурн у Рибах допоможе досягти успіху в кар’єрі та подарує вчителів-наставників. Який гороскоп для Близнюків на 2024 рік? Весь рік Близнюки проведуть пліч-о-пліч з однодумцями. Остерігайтеся періодів ретро Меркурія в Овні, Леві, Діві та Стрільці, щоб не наламати дров у ділових і романтичних союзах. Близнюкам пощастить створити сім’ю і запустити успішний проєкт. До кінця року вдасться трансформувати тіло за допомогою спорту і правильного харчування. Бережіть нерви і не міняйте стрижку.

Гороскоп на 2024 для всіх Знаків Зодіаку

Річний гороскоп Рака

Який гороскоп для Рака на 2024 рік? Уже на початку року Рака закрутить вихор романтики. До кінця весни багато хто вибере пару для шлюбу. Складні стосунки покращаться або завершаться дружбою в червні. Щасливі дати для кохання – 4 червня, 15 вересня, 1 грудня. 2024 року кар’єрні успіхи не змусять на себе чекати. Завдяки Юпітеру в першому домі Близнюків з 25 травня настане період духовного зростання і творчої самореалізації. Сонце в Близнюках із 20 травня до 20 червня зміцнить здоров’я.

Гороскоп для Лева на 2024-й

Сатурн у сьомому домі зміцнить сімейне життя Лева. Юпітер у дев’ятому домі допоможе в кар’єрі, нових починаннях і зміцнить стосунки з батьками. Який гороскоп для Лева на 2024 рік? На початку року можливі проблеми в любовних справах. Але Юпітер у дев’ятому домі допоможе їх залагодити. У вільних Левів є всі шанси зустріти кохану людину ближче до літа. Остерігайтеся різкої зміни звичок, це негативно вплине на здоров’я.

Гороскоп Діви на прийдешній рік

Сатурн навчить доводити почате до кінця, а Нептун розкриє творчий потенціал. Який гороскоп для Діви на 2024 рік? Уже на початку року Діва відзначить, як її минулі старання окупилися довірою керівника. Заздрість колег засмутить, але не зациклюйтеся, а старанно працюйте. Пік кар’єри з підвищенням на посаді припаде на липень-серпень. Зима вимагатиме бюджетування, а вдалі покупки зробіть восени. У другому півріччі – зустріч кохання. Ризиковані періоди для здоров’я – міжсезоння і грудень.

Гороскоп для Терезів

У новому році Терезам час міняти роботу і відкривати бізнес, але не в березні та квітні. Який гороскоп для Терезів на 2024 рік? Благополучний період для самореалізації – серпень-грудень. Чекайте зростання доходів, а влітку буде додатковий заробіток. Жінки-Терези переживуть розлучення, весілля, а чоловіки стануть батьками. Вільні Терези не поспішайте закохуватися. Позбавляйтеся шкідливих звичок і впроваджуйте корисні. У періоди затемнень загостряться хронічні захворювання. Пройдіть комплексне обстеження.

Який гороскоп для Скорпіона на 2024 рік?

Не міняйте роботу на початку року, краще зробити це у квітні. Терпіння допоможе налагодити стосунки з новими колегами. Зима принесе оновлення у сфері фінансів, з’являться нові джерела доходу. Інвестуйте згідно з бізнес-планом. Скорпіон серед тих, кому пощастить у коханні. Він закінчить неповноцінні стосунки і побудує гармонійні. Очікується поліпшення здоров’я за рахунок зміцнення суглобів і гормональної сфери. Відвідуйте басейн, йогу і ходіть у походи.

Гороскоп Стрільця на майбутній рік

Ретроградний Меркурій завершить зворотний рух у Стрільці 1 січня. Це поверне всі знаки до старих планів. Стрілець згадає про мрії та втілить їх у життя. Який гороскоп для Стрільця на 2024 рік? Юпітер у земному Тельці змусить Стрільця сяяти зсередини, наповнивши здоров’ям і силами. У новому році на нього чекає неймовірно міцне здоров’я і привабливість. Хаос внесе лише Нептун із Сатурном, змусивши змінити місце проживання, купити житло, зробити ремонт.

Астрологічний прогноз на 2024 Рік

Який гороскоп для Козерога на 2024 рік?

На початку року чекайте на визнання від керівництва, ви потоваришуєте сім’ями. Найуспішніший місяць у кар’єрі – листопад. Він принесе підвищення, розвиток і зростання зарплати. Переїжджати і відкривати бізнес можна у квітні та серпні. У любовній сфері панує пожвавлення. Найактивніші місяці – березень, травень і листопад. Найнебезпечніший для здоров’я – квітень, коли буде затемнення в Овні. Робіть перерви в роботі, щоб не надірватися. Робота в саду і часті прогулянки пішки наповнять енергією.

Гороскоп Водолія на рік

Одинадцятому знаку час ризикнути у сфері фінансів. Це принесе плоди і підніме самооцінку. Який гороскоп для Водолія на 2024 рік? Копітка праця в лютому і березні призведе до зростання доходів у липні-серпні. Найкращий час для зміни роботи – серпень-грудень. На Водолія чекає успіх у коханні. Проявіть ініціативу і покажіть коханій людині почуття і цінність стосунків. Бережіть здоров’я в зимові місяці, а в інші дні року хвороби відступлять.

Який гороскоп для Риб на 2024 рік?

Зусилля попередніх років принесуть плоди. Риби зміцнять самооцінку за допомогою хобі та захоплень. Найвдаліші місяці в кар’єрі – січень-березень. Імовірне підвищення зарплати і нова посада. Є шанс укласти контракт і виїхати за кордон. Місячне затемнення в Рибах восени відкриє новий життєвий цикл. Це хороший період для укладення шлюбу, а вільні познайомляться з надійною людиною. Усі, хто хотів скинути вагу, зроблять це і покращають. Здоров’я проблем не завдасть.

Усі знаки зодіаку у 2024 році отримають шанси на розвиток важливих життєвих сфер. Ті, хто врахує побажання гороскопа, досягнуть більшого. Спирайтеся на попередження та підказки, сміливо рухайтеся вперед.

Залишити коментар

*

Вгору