Очі не завжди сверблять через алергію. Нерідко свербіж – провісник приємних новин або попередження про труднощі. Розтлумачте, спираючись на прикмети, до чого свербить ліве і праве око.

До чого свербить ліве око

Вважають, що коли сверблять очі, Всесвіт посилає важливі знаки. Прикмети розповідають, до чого свербить ліве око, і допомагають тим самим передбачати майбутнє.

До чого свербить ліве чи праве око

Загальні прикмети

Свербіж лівого ока, який виник у період особистої невпевненості, може бути витлумачений як попередження про необхідність діяти поступово або готуватися до можливого виклику. Для точного тлумачення прикмети враховуйте локалізацію свербежу:

 • Верхня повіка – до сліз. Їх може викликати неприємна звістка або трагедія в близькому колі. Ймовірна розлука з партнером. Для жінок, які мріють про материнство, тлумачення позитивне: незабаром мрія стане реальністю.
 • Нижня повіка – до сварки з близькою людиною або до втрати великої суми.
 • Внутрішній кут ока – до неприємностей із дитиною (для матері).

Свербіж лівого ока тлумачать і з урахуванням часу доби:

 • Вранці – до вдалого дня. Вдасться залагодити конфлікти та подолати труднощі, завершити день зустріччю з друзями.
 • Удень – до зустрічі з приємними людьми. Імовірне застілля, вечірка. Також прикмета говорить, що людина потребує короткочасного відпочинку.
 • Увечері – до випробувань. Їх допоможуть подолати близькі люди, колеги.
Свербіж лівого ока тлумачення

Щоб негативне передбачення не збулося, провітріть кімнату. Також виперіть одяг, у який одягнені, коли свербить ліве око.

Прикмети за днями тижня

Більшість тлумачень за прикметами прив’язані до моменту часу, дня події. До чого свербить ліве око за днями тижня? Ось тлумачення на кожен день:

 1. Понеділок – до конфліктів у сім’ї та на роботі, з колегами й родичами. Згладжуйте їх, уникайте гострих висловлювань.
 2. Вівторок – до правильних рішень, корисного знайомства і відкриття нових перспектив. Імовірне зростання фінансового добробуту, пропозиція руки і серця.
 3. Середа – до конфліктів, подолати які допоможе терпіння і такт. Тримайте емоції під контролем, усамітнюйтеся.
 4. Четвер – до неприємностей, які залишаться позаду завдяки почуттю власної гідності та мудрості. Чекайте на приємні новини.
 5. П’ятниця – до допомоги незнайомої людини, покровителя. До знайомства з потенційним партнером.
 6. Субота – до багатства. Імовірна виплата, премія, виграш. Контролюйте витрати, щоб не пустити гроші на вітер.
 7. Неділя – до безпричинних тривог. Через звичку переживати через дрібниці втрачаєте шанс насолоджуватися життям.
До чого свербить ліве око по дням тижня

Ліве око свербить як до негативних, так і до позитивних подій. Зіставте прикмету з підказками інтуїції та проясніть картину майбутнього.

До чого свербить праве око

Стародавні забобони пов’язували удачу з правим оком і невдачу з лівим. У той час як свербіж лівого ока часто обіцяє неприємності, коли свербить праве око, очікують позитивні новини.

Загальні прикмети

Праве око – символ сонця, дня і майбутнього, на відміну від лівого, яке ближче до місяця і минулих подій. У більшості випадків за відчуттями в правому оці можна спрогнозувати, що станеться найближчими днями. Враховуйте, в який час дня свербить праве око:

 • Вранці – до позитивних змін у житті. Проблеми розтануть без сліду, а особисте життя налагодиться.
 • Удень – до настання тривожного періоду в житті, рідше – до побачення. Може нахлинути депресивний стан, апатія. Щоб притягнути побачення, посидьте біля вікна, уявивши того, з ким хочете провести час.
 • Увечері – до радісних подій. Імовірне збільшення заробітної плати, кар’єрне зростання. Вдалий момент для того, щоб вибудувати плани.
 • Вночі – до сприятливих підсумків дня. День минув не даремно і стане інвестицією в майбутнє, а сон буде міцним і здоровим.
До чого свербить праве око прикмети

Для жінок свербіж у правому оці означає відновлення зв’язку з друзями, фінансову вигоду на роботі, а іноді й народження дитини. У дівчат праве око свербить до конфліктів із чоловіком (для заміжніх) або до знайомства із забезпеченою людиною (для незаміжніх). У чоловіків прикмета віщує перемогу над ворогами.

Прикмети за днями тижня

Прикмети слід тлумачити й залежно від дня тижня. До чого свербить праве око? Тлумачення виглядають так:

 1. Понеділок – до вдалого і продуктивного дня. Це найкращий момент для починань, здійснення бажань і сміливих вчинків.
 2. Вівторок – до дрібних неприємностей, які можуть засмутити, але ненадовго.
 3. Середа – до приємних новин. Провісник вдалої поїздки, ділової зустрічі або візиту дорогих гостей.
 4. Четвер – до веселої вечірки.
 5. П’ятниця – до приємних покупок і несподіваних знахідок.
 6. Субота – до вигідної угоди або виграшу в лотерею. Також імовірне корисне і приємне знайомство.
 7. Неділя – до змін у стосунках із коханою людиною. До тих, хто в шлюбі, повернеться свіжість почуттів. Вільні можуть отримати пропозицію руки і серця.
До чого свербить праве око по дням тижня

Щоб прикмета не збулася, можна виконати ритуали, що скасовують її. Тричі прочитайте молитву, звертаючись до вищих сил із проханням про допомогу та захист. Поплюйте на пальці й потріть око, вважається, що власна слина знімає будь-який негатив.

Ліве і праве око сверблять із різних причин. Підказки зі статті допоможуть вибудувати чіткий план і позбутися невизначеності. Врахуйте обставини прикмети і дізнаєтеся, до чого слід приготуватися.

Залишити коментар

*

Вгору