Ароматичні ванни – це відмінний спосіб для зняття Користь аромаванннапруги, втоми, також прекрасна можливість усунути безсоння, недосипання, а ще така ванна допоможе привести кровообіг в норму.

Завдяки ефірним оліям, проникаючим під час процедури в шкіряні покриви, в організмі збільшується швидкість обмінних процесів. Ароматичні ванни дуже рекомендовані при гіпертонії і дерматозах, при захворюваннях опорно-рухової системи, так само при неврозах і хворобах статевих органів. Ванни з ароматичними оліями, в залежності від обраного масла зігрівають і тонізують, розслаблюють і збуджують, стимулюють і заспокоюють.

Ефірна олія – це така речовина, яка у воді не розчиняється, і якщо їх додати прямо у ванну, то ніякого ефекту не буде. Вся хитрість в приготуванні ароматичної ванни полягає в тому, щоб вибране масло обов’язково було розведено в емульгаторі – розчиннику, чию роль виконують молоко, сметана, кефір, вершки або сіль, мед. Піну для ванн, звичайне мило або гель використовувати не радять.

Ефірне масло для ванни Сама оптимальна кількість застосовуваного масла – близько однієї краплі на десять літрів води. Але обов’язково треба пам’ятати, що самі перші процедури починають з дуже невеликої кількості масляних крапель, не більше чотирьох-п’яти, і з часом збільшувати їх кількість до десяти-п’ятнадцяти. Хоча це теж залежить від деяких факторів, таких як об’єм ванни і ваги тіла. Вода ні в якому разі не повинна бути дуже гарячою, кращий варіант-це 36-38 градусів. І процедура не повинна тривати більше п’ятнадцяти хвилин.

Перед початком процедури необхідно прийняти душ, який змиє з тіла весь пил і косметику, після чого необхідно дуже ретельно розтерти себе рушником. Після ванни буде достатньо всього лише промокнути тіло. Рекомендується після прийняття ароматичної ванни випити чаю і відпочити, тоді ефект можна відчути в повній мірі.

Будь-яке використання такої терапії, як аромаванна – індивідуальне, тому і починати її потрібно з самого малого. Олії на організм діють навіть в самих мінімальних кількостях, тут головне не переборщити, інакше при підвищеному дозуванні може виникнути запаморочення, головний біль і нудота. І ні при яких умовах ванну з ефірними маслами не можна приймати, якщо цілісність шкірних покривів порушена або присутня підвищена температура.

Ванни з ароматичними маслами

Якщо організм приймає такі процедури без проблем, і якщо від них спостерігається хороший ефект, то використовувати аромаванни можна не тільки для профілактики захворювань і їх лікування, але й просто так, як звичайного релаксу і просто для поліпшення зовнішнього вигляду.

Залишити коментар

*

Вгору