Лікувальна гімнастика для хребтаХребет є певним центром нашого здоров’я, що забезпечує нормальну роботу різних систем органів. Саме від його здоров’я, перш за все, залежить здоров’я організму людини в цілому. Медицина вважає, що проблеми з хребтом виникають з причини утиску нервових корінців. Чи варто при цьому згадувати про важливість фізкультури для хребта?

Сьогодні в «JIJOUR» ми розповімо Вам, в чому полягає користь лікувальної фізкультури, і дамо декілька рекомендацій щодо її виконання.

Чим може бути корисна лікувальна фізкультура?

  1. Однією з незаперечних переваг лікувальної фізкультури можна вважати зміцнення м’язів і зв’язок, які підтримують хребет.
  2. При малорухливому способі життя або ж, навпаки, при постійних фізичних навантаженнях ми часто можемо відчувати болючі відчуття в спині. Правильно підібраний комплекс вправ допоможе позбутися від них.
  3. Також фізкультура сприяє прискоренню процесу утворення кісткової і хрящової тканини в хребті.
  4. Регулярно виконувані вправи підсилюють кровотік. Саме завдяки цьому відбувається очищення тканин від різних токсинів.

Кілька порад перед виконанням гімнастики:

  • Лікувальна фізкультура для хребтаВибирайте комплекс вправ, найбільш відповідний саме для Вас. Якщо Ви тільки починаєте займатися гімнастикою, зверніть увагу на прості вправи, поступово ускладнюючи їх.
  • Запам’ятайте, що при виконанні вправ Ви не повинні відчувати болю. Спочатку Ви будете просто відчувати фізичне навантаження, до якого не звик Ваш організм. Але з часом відчуття повинні ставати все більш легкими. У середньому на адаптацію йде 2-3 заняття.
  • Перед тим, як приступити безпосередньо до виконання вправ, корисним буде розігріти м’язи. Для цієї мети відмінно підійде гаряча ванна або хоча б душ. Також Ви можете скористатися грілкою.
  • Приступаючи до занять, не розраховуйте на моментальний ефект. Його можна досягти регулярністю і завзятістю. Жоден комплекс вправ не здатний позбавити Вас від проблем з хребтом за один раз.
  • Виконуючи вправи, не поспішайте. Нехай Ваші рухи будуть плавними і повільними. Відчуйте їх.
  • Збільшуйте навантаження поступово, не різко. Не перестарайтеся в своєму завзятті до здоров’я, щоб не повернути ситуацію у зворотньому напрямку.

Навіть якщо Ви уявляєте собою щасливим власником абсолютно здорового хребта, Вам варто приділити увагу профілактиці. Для профілактичних цілей підійдуть вправи, спрямовані на: розтягування хребта, збільшення його гнучкості, зміцнення м’язів і зв’язок.

Залишити коментар

*

Вгору