Лікування застуди за типом темпераменту

ФлегматикФЛЕГМАТИКИ. Застуда, яка виявляється скупченням слизу, нежиттю, болем у горлі, кашлем, головним болем і ломотою у всьому тілі, ознобом і підвищенням температури, типова для флегматичного темпераменту. Найкращим засобом від застуди для флегматиків є гарячий чай зі спеціями й сауна. Збільшіть споживання гірчиці. Не вживайте холодну їжу. Рекомендуються нейтральні продукти в теплому вигляді. Припиніть споживання молочних продуктів і цукру. Корисне 2-3-денне голодування або обмеження прийому їжі до одного разу в день.

СангвінікСАНГВІНІКИ. Застуда, що супроводжується сильною лихоманкою, болем у горлі, почервонінням обличчя, виділенням жовтого або кров’янистого слизу. Такі симптоми типові для сангвініків. ;D Для лікування сангвініків використовуються охолоджуючі потогінні трави: м’ята, лопух (корінь), деревій, квіти бузини.

МеланхолікМЕЛАНХОЛІКИ. Застуда проявляється сухим кашлем, безсонням, охриплістю або втратою голосу, слиз виділяється в невеликій кількості. Можна закрапати в ніс декілька крапель теплої кунжутної олії. Цю ж олію добре втирати в підошви ніг і в груди перед сном. З трав використовуються коріння солодки й живокосту. Пийте більше гарячого чаю з лимоном, шипшиною і медом. Не вживайте холодну їжу, гірчицю, перець. Прекрасним засобом від такої застуди для меланхоліків є російська (волога) лазня з її знаменитою парильнею.

ХолерикХОЛЕРИКИ. При високій температурі можна приготувати настій з базиліку, сандалу і м’яти перцевої у рівних частинах. 2-3 ч. л. суміші трав заварити в чашці води й приймати кожні дві-три години. Це найкраще лікування для холериків. Не рекомендується вживання гострої їжі. *YES* Кімната повинна добре провітрюватися, можна використовувати ефірні олії.

Залишити коментар

*

Вгору