Малахіт – це водний карбонат міді, з широкою гамою зеленого забарвлення від світло-зеленого, практично білого, до практично чорного. Найчастіше зустрічається у вигляді нальотів, землистих скупчень, кірок, в утворених кристалах його можна зустріти дуже рідко.

Малахіт

Отримав малахіт свою назву від яскраво-зеленої квітки, відомої нам як мальва, і звучить грецькою мовою – малаха. Але також є ще інша версія, за якою вважається, що камінь названий від іншого грецького слова – «малакос», яке означає в перекладі «м’який».

У давнину він вважався рідкісним каменем, з якого вирізалися брошки, намиста, підвіски, амулети та інші прикраси невеликого розміру. Вперше його родовище було відкрито на півдні Ірану в горах Кірман серед рудників міді. Також на півдні Ізраїлю, неподалік міста Елат, де дуже давно, якщо вірити іудейській легенді, колись були росташовані “копальні царя Соломона”, знаходяться численні родовища.

Малахіт в основному відомий під назвою Прикраси з малахіту бірюзовий, а рідше стрічковий, корпусний. Якщо дивитися на малюнок – то це безліч різноманітних поєднань і відтінків зеленого, стрічки якого покладені паралельними лініями хвилястої форми або ж згорнуті в зональні концентричні кільця. За складом він представляє з себе водну вуглекислу сіль міді (гідратований карбонат міді). Раніше його використовували як мідну руду через багатий, більше 72% процентний вміст оксиду. Часто малахіт ще називають мідної зеленню, оксамитовою рудою, зеленим каменем через його неповторний і вражаючий візерунок і колір.

В епоху Відродження і ще раніше з малахіту вирізалися дитячі амулети, які оберігали дітей від різних небезпек і хвороб. Його вважали “каменем здоров’я”, щось на зразок засобу від ревматизму, порушень менструального циклу, отруєнь і навіть астми. У наш час його застосовують як цілющий засіб, який нормалізує серцево-судинну систему і її функції, виліковує легеневі захворювання, бронхіальну астму, хвороби жовчовивідних шляхів і печінки, а також як заспокійливий при зубних і ревматичних болях.

Властивості малахіту Малахіт відноситься до стихії Землі. Він допомагає налаштовуватися на енергію Землі, відгадувати її загадки так, як це не доступно жодному іншому каменю. Камінь малахіт мінливий і складний, тому його пов’язують з Плутоном і Венерою, які за своїми містичними діями дуже відрізняються один від одного.

Володіє малахіт енергією Інь. Сильно пов’язаний з такими іменами як Максим, Іван, Валерій, Анастасія, Олександра, Світлана та Лідія. Насамперед він дуже рекомендований людям, що народилися під знаком Терезів, дозволяє саме їм знайти у всьому гармонію і стає більш привабливими. Також майже нарівні з Терезами носити малахіт можуть Леви і Тільці. А ось Ракам, Дівам і Скорпіонам його носити не рекомендується взагалі.

Залишити коментар

*

Вгору