Низькокалорійна дієтаХочете швидко та ефективно схуднути? Підшукуєте дуже низькокалорійну дієту? Перш ніж починати низькокалорійну дієту, неодмінно проконсультуйтеся у лікаря. Низькокалорійною вважається будь-яка дієта, в якій добове споживання калорій не перевищує 800 калорій. Дотримуватися низькокалорійної дієти слід під наглядом лікаря. *YES*

Як правило, низькокалорійна дієта розрахована на короткий час – 3-6 місяців. Якщо дотримуватися дієти протягом більш тривалого часу, можливі ускладнення і проблеми зі здоров’ям.

Низькокалорійна дієта і дуже низькокалорійна дієта

Дуже низькокалорійна дієта відрізняється від низькокалорійної дієти допустимим добовим споживанням калорій. Низькокалорійна дієта передбачає споживання від 1500 до 1800 калорій в день, а дуже низькокалорійна – не більше 800. Якщо вас цікавлять менш радикальні способи схуднення, ви легко зможете вибрати одну з декількох десятків дієт з більш розумним обмеженням споживання калорій.

Підтримка і спостереження лікаря

Як правило, дуже низькокалорійні дієти рекомендують людям, які страждають ожирінням, з індексом маси тіла (BMI) більше 30. Такі дієти суворо протипоказані дітям, підліткам і вагітним жінкам. ;D Зазвичай на дуже низькокалорійній дієті втрачають від півтора до трьох кілограмів на тиждень або близько 23 кілограмів за 12 тижнів. Загальні особливості цієї дієти важко описати, оскільки вона складається лікарем з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Часто з раціону виключають звичайні продукти харчування, які замінюють харчовими добавками, призначеними лікарем. Разом з лікарем пацієнт складає докладний план харчування, з вказівкою не тільки продуктів, але і часу прийому їжі. Дуже низькокалорійна дієта часто супроводжується бихевиористскою терапією і заняттями фітнесом.

Низькокалорійна дієта і дуже низькокалорійна дієта

Побічні ефекти і ускладнення від низькокалорійної дієти

Люди, які дотримуються низькокалорійної дієти, часто стикаються з побічними ефектами. Найпоширеніші з них – швидка стомлюваність, нудота, діарея та запор. Проте з часом побічні ефекти зникають без сліду. Швидка втрата ваги загрожує певними ускладненнями, наприклад, утворенням жовчних каменів, тому так важливо розробити відповідний план дієти. 😉

Залишити коментар

*

Вгору