Розповідаємо про знаки Зодіаку, які найбільш схильні до обману. Щоб вибудовувати надійні відносини, важливо покладатися не лише на інтуїцію та голос розуму. Планети можуть дещо підказати. Наприклад, чи варто довіряти людині, чи ні.

Яким знакам Зодіаку ніколи не можна вірити?

Яким знакам Зодіаку не можна довіряти

6 місце – знак зодіаку Водолій

Взагалі Водолій вважається одним із найчесніших знаків зодіаку. Чому ж він у цьому списку? Справа в тому, що бути чесним (з самим собою) і заслуговувати на чиюсь довіру — різні речі. Будучи нестандартними мислителями та фантазерами, Водолії часто опускають важливі дрібниці, втілюючи свої задуми у реальність. Через що виглядають непослідовними та ненадійними. Додамо до цього властивий їм легкий егоїзм і впертість — і отримаємо знак, від якого не дочекаєшся стовідсоткової правди, в яких близьких стосунках ви не були б.

5 місце – знак зодіаку Діва

Здавалося б, Діви теж зайві у цьому списку. На відміну від парочки інших знаків зодіаку (про них нижче), Діви не використовують нахабний обман для досягнення своїх цілей. Їм легше справді старанно працювати, ніж плести інтриги і дурити іншим голови. Більш того, цим знаком керує планета спілкування Меркурій, яка наділяє таких людей здатністю тонко спостерігати за співрозмовником та виділяти приховані, але важливі деталі. Завдяки цьому Діви мотають на вуст те, що інші не помічають, і вміють маніпулювати інформацією так, що ви навіть не зрозумієте, як вас обвели навколо пальця і ​​обійшли на кілька кроків вперед.

4 місце – знак зодіаку Риби

Милі, мрійливі, вдумливі та потайливі — це все про Риб, які ніколи не підуть на прямий конфлікт і не підставлять партнерів. Втім, у цьому пацифізмі є свої нюанси: просто Риби ховаються від тих людей, які можуть кинути їм виклик — відпливають від потенційних проблем і занурюються на дно. Одна з відмінних рис цього знаку зодіаку — труднощі, аби стримати своє слово. Так, вони приємні співрозмовники для легкого спілкування, але дуже ненадійні партнери у справді важливих справах.

3 місце – знак зодіаку Овен

Прагнення бути першим і досягти успіху — в крові у амбітних Овнів. І в них на це є сили: їхній внутрішній вогонь робить їх схожими на вічний двигун, який не зупиниться ні перед чим. Конкуренція їх тільки розбурхує, змушуючи стрибати вище голови і доводити, що вони найкращі. І хоча Овни великодушні та щедрі з близькими їм людьми, це не означає, що так само благородно ставляться до своїх суперників. Якщо ви стоїте на шляху Овна до мети, будьте готові до жорстоких нападок та брехні.

2 місце – знак зодіаку Близнюки

Близнюки – вкрай обдарований знак зодіаку. Будучи товариськими та веселими, вони можуть вписатися в будь-яку компанію та отримати для себе максимум вигоди. А це означає, що їхня думка може змінюватися як флюгер у вітряну погоду: сьогодні вони підтримують одних, завтра — інших, а післязавтра — третіх. Тож якщо ви хочете довірити щось Близнюкам, зробіть резервну копію їхньої думки — і лише потім починайте з ними співпрацювати.

1 місце – знак зодіаку Стрілець

Природжені брехуни? Не може бути! Адже саме Стрілець вважається одним із найбільш відкритих та прямолінійних знаків зодіаку. Проте, Стрільці найбільше схильні змінювати своє життя — ім’я в паспорті, кар’єру, друзів, місце прописки, роботу… простіше кажучи, «перевзуватися на льоту». Перш ніж розповісти Стрільцю свої секрети, десять разів подумайте, чи не стане ваша розмова надбанням гласності. Цьому знаку, на жаль, складно втримати язик за зубами і не поділитися подробицями ще з кимось іншим. Але якщо він раптом це зробить, цінуйте чесного Стрільця — саме він може дати відмінну пораду та найоб’єктивнішу прямолінійну думку.

Залишити коментар

*

Вгору