Виявляється, не лише жінки хвилюються з приводу своєї ваги, зовнішності та враження, яке вони справляють на оточуючих. У чоловіків теж вистачає комплексів, у чому вони не зізнаються навіть під страхом смертної кари.

Головні комплекси чоловіків за знаком Зодіаку

Мрієте дізнатися, що найбільше турбує вашого обранця? Тоді дізнайтеся його знак зодіаку, який безпосередньо впливає на характер.

Комплекси чоловіків за знаком Зодіаку

Овен – я найкращий?

Овни намагаються бути найкращими у всьому. Саме тому їм неприємна сама думка, що вони можуть опинитися на других ролях. Чоловік-Овен згоден лише на найкращу роботу, найкрасивішу жінку та найстильніший піджак.

Телець – де роздобути більше грошей?

Ділові та розважливі чоловіки-Тільці бояться бідності. Вони часто думають про те, де роздобути додаткові гроші. Найчастіше чоловіки-Тільці є дуже забезпеченими особистостями, оскільки вміють заробляти. Однак навіть матеріальне благополуччя не дає їм необхідного спокою. Ось і переживає заповзятливий і серйозний Телець про те, як збільшити свої доходи.

Близнюки — чи я подобаюсь оточуючим?

Це тільки на вигляд веселі та комунікабельні чоловіки-Близнюки виглядають поверхневими та легкими людьми. Але в глибині душі вони мріють про те, щоб оточуючі ними захоплювалися. Близнюки егоїстичні та самолюбні. Найчастіше вони відчайдушно «працюють» на публіку, щоб заслужити схвалення, яке так гріє їхню душу.

Рак раптом зі мною нудно?

Ранимі чоловіки-Раки постійно бояться, що є нудними та нецікавими особистостями. Відрізняючись потайливим і дуже недовірливим характером, вони виводять себе внутрішніми комплексами. Раки можуть мучитися через будь-які дрібниці, починаючи від свого матеріального становища і закінчуючи власним іміджем. Але найбільше вони побоюються набриднути іншим.

Лев – я бездоганний?

Царський Лев намагається підтримувати свій імідж. Нітрохи не сумніваючись у своїх видатних здібностях, іноді він все-таки вдається до сумних роздумів. Чоловік-Лев звик блищати, підкорювати та демонструвати високу планку. Але навіть він нудиться і задається питанням, чи абсолютно бездоганною людиною є.

Діва — а раптом я захворію?

Так, саме про це думає на дозвіллі кожен чоловік-Діва. Цей знак ставиться до свого здоров’я надто вже трепетно. Ось чому Діві протипоказано перегляд медичних передач або читання відповідних книг. Чоловік цього знаку постійно шукає у себе симптоми різних хвороб, після чого докладає неймовірних зусиль, щоб «вилікуватися».

Терези — чи знайду я життєвий баланс?

Все своє життя Терези шукають гармонію та баланс. Не знайшовши ідеальні складові, вони засмучуються і зникають. Чоловіки-Терези мріють зробити світ трішки кращим, бачать красу у всьому і дуже переживають, якщо щось йде не за планом. Чоловік цього знаку не перестає мучити себе переживаннями, якщо його власне життя є не таким гармонійним.

Скорпіон – як мені знайти кохання?

Зовнішньо холодний і жорсткий чоловік-Скорпіон дуже боїться залишитися один. У глибині душі він мріє знайти велике кохання, з яким проживе все своє життя. На шляху до мети цей знак готовий влаштовувати своїм обраницям нескінченні перевірки, зводити їх з ревнощів і кидати. Такою суворою поведінкою Скорпіон намагається обчислити ідеальну жінку, яку він оточить турботою та увагою.

Стрілець – я правий?

У спробі бути правим Стрілець готовий сперечатися з оточуючими до хрипоти. Цьому чоловікові дуже важко довести, що іноді помиляються всі. Чоловік-Стрілець заперечуватиме свою неправоту до посиніння, щоб не осоромитися. І лише залишившись наодинці із собою, він спробує подивитися на ситуацію об’єктивно.

Козеріг – мене не зрадять?

Сімейні та дуже вірні чоловіки-Козероги пред’являють до близьких людей суворі вимоги. Чоловіки цього знаку потребують абсолютної вірності. Але навіть за наявності таких людей поруч вони продовжують демонструвати недовіру і шукати каверзу.

Водолій — чому мені так нудно?

Неординарні та ексцентричні Водолії не створені для приземленого та нудного життя. Чоловік цього знаку прагне постійних пригод, зміни подій та яскравих фарб. Оскільки відповідати таким запитам виходить далеко не завжди, чоловік-Водолій починає сумувати і нудьгувати. Нерідко він пускається в мандри (у прямому значенні слова), щоб урізноманітнити звичайне життя.

Риби — що чекає на мене попереду?

Риби, як і Водолії, важко вливаються в буденний ритм. Будучи великими фантазерами та романтиками, вони мріють про казку наяву. Проте в силу характеру чоловіки цього знаку не можуть довго йти до мети, оскільки в процесі розпорошуються на дрібниці. Не досягнувши великої мрії, чоловіки-Риби починають будувати нові повітряні замки і так по колу.

Залишити коментар

*

Вгору