Сучасні акушери проблему викиднів на ранніх термінах вагітності по праву вважають проблемою номер один, тому що через неї кожна четверта вагітність закінчується викиднем. Саме велика частота викиднів на ранніх термінах вагітності викликана причинами, які варто тримати під контролем.

Причини викидня

Тому, при першій появі будь-якого із симптомів, які супроводжують мимовільний аборт, варто “з усіх ніг” бігти в лікарню, а не чекати початку кровотечі.

Причини, які викликають викидень

Однією з ключових причин викидня акушери вважають генетичні зміни в організмі майбутньої матері. Є припущення, що організм на ранніх стадіях вагітності сам позбавляється від плоду, який має генетичні дефекти. Саме це припущення і змушує багатьох акушерів рекомендувати своїм клієнтам перед плануванням вагітності провести генетичні дослідження. Наступною причиною, яка призводить до втрати плоду – це зміни в організмі жінки. Серед причин, які найчастіше призводять до викидня, гінекологи називають:

  • Хронічні та інфекційні захворювання репродуктивної системи
  • Гормональні проблеми у майбутніх батьків
  • Інфекційні захворювання респіраторної системи та проблеми серцево-судинної системи
  • Шкідливі звички і погана екологія
  • Надмірні навантаження, передозування медичними препаратами або неправильне харчування

Викидень

Сучасна медична статистика показує, що кожен другий викидень стався у жінок, які перед цим робили операцію зі штучного переривання вагітності. Тому аборти так само можна вважати причиною, яка сприяє виникненню викидня.

Симптоми викидня

У медичній практиці початок кровотечі є сигналом, що є загроза викидня. Перед початком кровотечі майбутні матері відчувають дискомфорт і болі внизу живота. Болі можуть бути, як сильними, так і слабкими, іноді супроводжуються спазмами. Особливу небезпеку для майбутнього плоду надають спазми, так як в цей момент відбувається скорочення матки. Якщо є хоч один з перерахованих симптомів, то саме час викликати Швидку допомогу або таксі (найчастіше це швидше).

У разі своєчасного звернення до лікарів у вас є шанс врятувати свою дитину. Якщо ж все відбулося дуже швидко або ж викидень протікав без відчутних симптомів, вам обов’язково треба звернутися до свого лікаря. Практика показує, що самовільні аборти не завжди призводять до повного очищення матки від плоду і плаценти. Більшості жінок, які пережили мимовільний аборт, все одно потрібна чистка, так як частини зародка, які залишилися в матці з часом починають розкладатися, що може привести до зараження крові. Якщо ж у вас стався повний аборт, то перші місячні варто очікувати через 4-6 тижнів.

Симптоми викидня

Щоб не сталося, головне пам’ятати, що викидень – це не вирок про безпліддя. Викидень – це тільки сигнал, що з вами щось не так і вам треба перед наступною вагітністю відвідати гінеколога і протягом 3-4 місяців приділити увагу своєму стилю життя і відновленню здоров’я після викидня.

Залишити коментар

*

Вгору