Ви закохані або отримали пропозицію руки і серця, але не можете наважитись на наступний важливий крок у вашому житті? Запитайте у зірок, чи слід вам занурюватися з головою в кохання або виходити заміж саме за цю людину. Сьогодні ми спеціально підготували для вас гороскоп сумісності для знаків зодіаку за стихіями – ви можете дізнатись, якими можуть бути ваші сімейні стосунки, як може проявляти себе у відносинах кохана чи коханий, і чи варти взагалі витрачати час на такі стосунки.

Всього є чотири Стихії Знаків Зодіаку:

Сумісність знаків зодіаку за стихіями

Гороскоп сумісності Знаків Зодіаку по Стихіям

Повітря і Повітря

Два повітряних знака зодіаку можуть прекрасно взаємодіяти між собою, проте їх стосунки можуть нести несерйозний та легковажний характер. Щоб зробити союз цих особистостей довготривалим, слід докласти чимало терпіння і всіма силами проявляти зацікавленість до другої половинки.

Вогонь і Вогонь

Відносини між вогняними знаками зодіаку можуть стати занадто небезпечними і непередбачуваними. Людям цих знаків як правило не властиво контролювати свої емоції і йти на будь-які компроміси, а це в свою чергу може привести до грандіозних сварок і конфліктів.

Вода і Вода

Поєднання двох представників знаків зодіаку водної стихії не найкраще. Люди цих знаків доволі творчі особистості, але надто чутливі і непостійні, їм може бути доволі складно уживатись разом. Таким людям потрібен хтось, хто зможе принести в їх життя спокій та стабільність.

Земля і Земля

Союз знаків зодіаку цієї стихії може бути занадто беземоційним та спокійним, не виключені застої у відносинах. Щоб домогтися взаєморозуміння, їм варто багато розмовляти та проявляти будь-яку ініціативу.

Повітря і Вогонь

Найращим поєднанням повітряних знаків зодіаку вважається союз з вогняною стихією. Ці стосунки наповнені емоціями, повагою, пригодами та пристрастями. Але партнерам час від часу потрібно стримати свій запал і намагатись прислухатися один до одного, щоб уникнути грандіозних конфліктів.

Повітря і Вода

Союз повітря і води найчастіше може принести багато проблем. Представники знаків зодіаку цих стихій норовливі та волелюбні, а також занадто цінують свій особистий простір. І щоб у них все склалось, їм доведеться багато працювати над стосунками, а також проявляти чуйність і чути партнера.

Повітря і Земля

Відносини між земним і повітряними знаками зодіаку будуть наповнені спокоєм та ідилією. Але часто такому союзу не буде вистачати сильних та яскравих емоцій. При взаєморозумінні та правильному підході таке поєднання знаків зодіаку може обернутися доволі надійними та міцними відносинами.

Вогонь і Вода

Відносини представників цих двох стихій будуть своєрідною конкуренцією між партнерами. Їм буде складно йти на поступки і змінювати свої особисті звички. Таким союзам слід більше часу приділяти спілкуванню одне з одним і вчитися краще розуміти свою другу половинку.

Вогонь і Земля

Представники земних та вогняних знаків зодіаку будуть прекрасно доповнювати один одного у стосунках. Їх сімейна пара буде цікавою та наповненою яскравими подіями та пригодами. Найголовніше – не варто нудьгувати, постійно придумувати щось цікаве і, звичайно, бути готовим до радикальних змін заради своєї другої половинки.

Вода і Земля

Прекрасною люблячою атмосферою наповнені стосунки між земними та водними знаками зодіаку. У такій сімейній парі панує взаєморозуміння, підтримка та повага, а також готовність пожертвувати собою заради коханої людини та завжди прийти на допомогу їй. Але зайва невпевненість земних знаків зодіаку може стати невеличкою перешкодою у відносинах.

Дійсно, деякі стихії, як стверджує гороскоп, не зовсім сумісні. Однак це зовсім не означає, що представники цих стихій не можуть по-справжньому кохати і створити міцну сім’ейну пару. Саме тому при прийнятті найважливіших рішень у вашому житті насамперед прислухайтеся до свого серця – оскільки по-справжньому люблячим людям не страшні ніякі перешкоди у житті.

Залишити коментар

*

Вгору